اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تبریک سرلشکر باقری به فرمانده نیروی هوایی ارتش و محمد باقر ذوالقدر

تبریک سرلشکر باقری به فرمانده نیروی هوایی ارتش و محمد باقر ذوالقدر

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام هایی جداگانه، انتصاب محمد باقر ذوالقدر به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام و انتصاب امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش را تبریک گفت.

 متن پیام تبریک سرلشکر باقری به این شرح است :

برادر ارجمند امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی
با سلام و تحیات؛
حُسن اعتماد فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که نشانگر تعهد، شایستگی و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را تبریک عرض می‌نمایم.
رجاء واثق دارم، تجارب ارزنده و توانمندی‌های مدیریتی و تخصصی شما طی سالیان خدمت و نقش‌آفرینی در نیروی هوایی آجا پشتوانه ارزشمند و مطمئنی در پیگیری و تحقق منویات و انتظارات معظم‌له در ارتقاء توان و آمادگی‌های رزمی در پاسخگویی هوشمندانه به هر نوع و هر سطح از تهدید هوایی و رشد سرمایه انسانی با رویکرد ساخت نیروی هوایی دانشمند تراز نظام اسلامی در تعامل اثربخش و هم افزار با مجموعه بزرگ ارتش غیرتمند و بخش‌های ذیربط لشکری و کشوری خواهد بود.
موفقیت و سربلندی آن فرمانده خردمند و ولایی در این مسیر خطیر، تحت عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و تبعیت از نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را از ذات اقدس احدیت مسئلت دارم.

 تبریک سرلشکر باقری به محمد باقر ذوالقدر

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انتصاب محمد باقر ذوالقدر به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام را تبریک گفت .

متن پیام تبریک سرلشکر باقری به این شرح است :

برادر ارجمند آقای دکتر محمد باقر ذوالقدر

با سلام و تحیات ؛

انتصاب شایسته جنابعالی به سمت "دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام" که بیانگر تعهد ، لیاقت  و قابلیت های سرشار آن برادر عزیز برای نقش آفرینی در این جایگاه مهم است را صمیمانه تبریک عرض می کنم.
به فضل الهی تجارب ارزنده و متمادی در سنگرهای مختلف خدمت به انقلاب ونظام اسلامی و ملت عظیم الشان ایران از مبارزه با رژیم ستم شاهی تا حضور مجاهدانه در صحنه دفاع مقدس و دیگر عرصه های پاسداری از انقلاب تا ایفای نقش های موثر و پیش برنده در  قوه  قضاییه و همچنین آشنایی عمیق نسبت به مسائل و موضوعات کلان و اولویت های فراروی کشور ، نوید بخش موفقیت آن برادر گرانقدر در کمک به انجام وظایف و مسئولیت های حساس و راهبردی این مجمع شریف خواهد بود.

دوام توفیق و سربلندی جنابعالی در این سنگر خطیر ، تحت عنایات حضرت ولیعصر (عج ) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی ) را از درگاه قادر متعال طلب می کنم ./ ایسنا

کپی