اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

انهدام باند قاچاق مواد مخدر در محور هراز

انهدام باند قاچاق مواد مخدر در محور هراز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، از کشف ۱۲۰ کیلو گرم تریاک و انهدام یک باند ۵ نفره قاچاق مواد مخدر در محور ورودی شهرستان آمل خبر داد.

علیرضا ثقفی  گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از حمل و جابجایی مواد مخدر توسط یک باند قاچاق مواد مخدر از طریق یکی از محورهای ورودی استان با خبر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل متهمان را در حین انتقال مواد مخدر با یک خودروی سواری در محور هراز شناسایی کردند.

ثقفی در ادامه اظهار داشت: متهمان که در قالب یک باند ۵ نفره فعالیت می کردند در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان ۱۲۰ کیلو گرم تریاک و یک قبضه اسلحه جنگی کشف شد.

وی با بیان این که این سوداگران مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، اعتیاد را منشا بسیاری از جرائم دانست و خاطرنشان کرد: سرقت، سرقت مسلحانه، طلاق، خودکشی، افسردگی و سرخوردگی و فروپاشی خانواده ها تنها بخشی از جرائم متاثر از اعتیاد و پدیده شوم مواد مخدر است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خاتمه، از مردم خواست: برای رسیدن به جامعه ای آرمانی و جلوگیری از هرگونه ناهنجاری های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه و سایر مسائل امنیتی را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.پلیس

کپی