اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
معاون استاندار قم:

مراکز شبانه روزی می توانند روند واکسیناسیون رو تسهیل کنند

مراکز شبانه روزی می توانند روند واکسیناسیون رو تسهیل کنند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که مردم شب‌ها به مراکز واکسیناسیون بروند، گفت: می‌توان مراکز واکسیناسیون که مراجعه کننده کمتری دارند را به مراکز شبانه روزی تبدیل کرد و مردم نیز نگران وضعیت طرح منع تردد شبانه نباشید.

بیژن سلیمان پور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به اینکه ۱۸ مرکز واکسیناسیون در قم وجود دارد، عنوان کرد: دغدغه واکسیناسیون مردم را داریم؛ اما یک مشکل بزرگ در رابطه با چرایی واکسن نزدن مردم وجود دارد.

وی با بیان اینکه مساله دانش آموزان حساسیت بالای دارد، اظهار کرد: مردم باید واکسن بزنند تا این امنیت روانی در جامعه بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که مردم شب‌ها به مراکز واکسیناسیون بروند، بیان کرد: می‌توان مراکز واکسیناسیون که مراجعه کننده کمتری دارند را به مراکز شبانه روزی تبدیل کرد و مردم نیز نگران وضعیت طرح منع تردد شبانه نباشید.

وی افزود: همه دوست داریم که بهترین تسهیلات را به زائران عتبات عالیات بدهیم ولی همه تصمیمات این زمینه از جمله تست رایگان، خدمات بهداشتی و رفاهی باید در سطح ملی اتخاذ شود و از اختیارات یک استان خارج است./ایسنا

کپی