اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

سقف وام خرید خانه ۴۸۰ میلیون تومان شد

سقف وام خرید خانه ۴۸۰ میلیون تومان شد

بانک مرکزی افزایش دو برابری سقف‌های تسهیلات ( ساخت و خرید مسکن ) و ( جعاله مسکن ) از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات را به بانک مسکن ابلاغ کرد که بر این اساس سقف تسهیلات برای زوجین در شهر تهران به ۴۸۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

بانک مرکزی، سقف تسهیلات ساخت وخرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شهر تهران برای زوجین که پیش از این ۲ میلیارد ریال بود به ۴ میلیارد ریال افزایش یافت. همچنین این تسهیلات به صورت انفرادی نیز از یک میلیارد ریال قبلی به ۲ میلیارد ریال افزایش یافت.

این رقم برای مراکز استان‌ها و شهر‌ها بیش از ۲۰۰ هزار نفر نیز برای زوجین از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و برای افراد نیز از ۸۰۰ میلیون ریال به ۱۶۰ میلیون ریال افزایش یافت.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن در سایر مناطق شهری ( شهرهای با جمعیت ۲۰۰ هزار نفر و کمتر) هم برای زوجین از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و برای افراد نیز از ۶۰۰ میلیون ریال به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال رسیده است.

 

ملک مورد نظرتان را به صورت آنلاین جستجو کنید

زندگی ‌همه‌ی ما در طی سالیان اخیر دستخوش تغییرات اساسی قرار گرفت. که یکی از این تغییرات، گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی است. با گسترده شدن فضای اینترنت خیلی از نیازهای اصلی ما از طریق یک جستجوی ساده و سریع در گوگل یا شبکه های اجتماعی برطرف می‌شود.

 

اجاره  و یا خرید آپارتمان در تهران و یا سایر شهرهای ایران از مهم‌ترین تصمیمات زندگی هر فردی است. شاید از خودتان بپرسید در این مورد هم می توان از فضای اینترنتی کمک گرفت و سریع‌تر به ملک ایده آل خود رسید؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که: بله. می توانید در فضای اینترنت و به صورت آنلاین به دنبال ملک مورد نظرتان باشید. در زمینه‌ی درج آگهی املاک ما دو دسته وب سایت داریم. وب سایت درج آگهی املاک تخصصی و عمومی. به وب سایت‌هایی که فقط در زمینه‌ی املاک، آگهی درج می‌کنند، وب سایت تخصصی درج‌ آگهی املاک و به وب سایت هایی که به صورت عمومی علاوه بر آگهی های دیگر، آگهی ملک هم منتشر می‌کنند، وب سایت های درج آگهی عمومی گفته می‌شود.

 

چگونه می توان یک وب سایت مطمئن را برای جستجو شناسایی کرد؟

تفاوتی ندارد که برای خرید کالا به یک وب سایت اینترنتی مراجعه می‌کنید یا برای دریافت خدمات. در هر دو صورت امنیت یک وب سایت از اصلی ترین گزینه هایی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از راهکارهایی که در شناسایی یک وب سایت مطمئن و قابل اعتماد به ما کمک می‌کند، نماد الکترونیکی در وب سایت است. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیتی و اعطای نماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را بر‌عهده دارد. این نماد را در تمامی وب سایت های تایید شده توسط این مرکز می‌توانید مشاهده کنید.

گزینه‌ی دیگری که در شناسایی یک وب سایت مطمئن می تواند به شما کمک کند، فعال بودن آن وب‌سایت است. به عنوان مثال وقتی در گوگل عبارت: خرید آپارتمان در نیاوران را جستجو می‌کنید، لینک های متعددی به شما نمایش داده می شود. با انتخاب یک لینک و وارد شدن به آن وب سایت، می توانید آگهی های موجود، صفحات مربوطه و محتوای کلی وب سایت را بررسی کنید.

عدم محتوای تکراری، آگهی های جدید و بروز شده، اطلاعات کامل آگهی دهنده، کیفیت تصاویر و … از جمله عواملی است که می تواند نشان دهنده‌ی فعال بودن یک وب سایت باشد. به عنوان مثال: وب سایت و اپلیکیشن تخصصی درج آگهی املاک شابش، وب سایتی است که با عنوان باکیفیت ترین وب سایت آگهی املاک شناخته شده. در شابش ۹۰ درصد آگهی ها دارای تصاویر باکیفیت و واقعی از ملک است. تمامی آگهی ها بروز رسانی شده و اطلاعات تماس آگهی دهنده به راحتی قابل دسترس است.

علاوه بر موارد گفته شده، یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم این وب سایت، استفاده از واتساپ است. کاربران در وب سایت شابش می توانند در صورتیکه از آگهی ملکی خوششان آمد، ولی امکان تماس گرفتن در آن زمان را نداشتند، از قابلت واتساپ استفاده کنند و آنلاین به آگهی دهنده پیام در واتساپ ارسال کنند. با استفاده از این قابلیت دیگر در استفاده از زمان محدودیتی ندارید و می توانید هر زمان که مایل بودید خانه‌ی ایده‌آل خود را از میان هزاران آگهی باکیفیت جستجو کنید.

نکته مهمی دیگری که در خصوص وب سایت شابش می توان به آن اشاره کرد، صفحه قیمت خرید خانه است. در این صفحه می توانید میانگین جدیدترین قیمت‌های خرید و یا اجاره آپارتمان در تهران و کرج را مشاهده کنید. منبع این گزارش، آگهی های قیمت دار مشاورین املاک معتبر در منطقه است.

در وب سایت شابش می توانید علاوه بر جستجوی ملک برای اجاره و یا خرید آپارتمان، خرید ویلا در آمل و سایر شهرهای شمالی، ملک خود را هم جهت فروش آگهی کنید.

کپی