اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

صدری: مزایده کارگزار پرسپولیس در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار می‌شود

صدری: مزایده کارگزار پرسپولیس در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار می‌شود

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در سریعترین زمان ممکن مزایده برای انتخاب کارگزار باشگاه انجام خواهد شد.

سیدمجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس درمورد پایان همکاری با کارگزار قبلی، اظهار داشت:  شرکت کارگزار در طول مدت همکاری به تمام مواردی که در قرارداد آمده بود، پایبند ماند و به تعهدات خود عمل کرد. این قرارداد با همه خوبی‌ها و بدی‌هایش به پایان رسیده است. مدیران این شرکت همکاری مناسب و مساعدی با باشگاه پرسپولیس داشتند و این امکان برای ما فراهم شد تا در فضایی دوستانه، قرارداد را اقاله کنیم.

وی افزود: همچنین آنها قبول کردند جریمه باشگاه پرسپولیس توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال اتفاقات پست جنجالی هنگام سفر به هند را پس از نهایی شدن پرونده در مراجع حقوقی AFC، پرداخت کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: از این پس باشگاه پرسپولیس می‌تواند مهیای حضور در مزایده برای انتخاب کارگزار جدید شود. در تلاش هستیم تا مزایده در سریع‌ترین زمان ممکن برگزار شود و کارگزاری متعهد و مسئولیت‌پذیر را در کنار خود داشته باشیم تا بتوانیم موانع مالی و اقتصادی باشگاه را مرتفع کنیم و مشکلات را از بین ببریم. باشگاه پرسپولیس نیاز به ایجاد شرایط جدید اقتصادی دارد و در این مسیر، قطعا از نظرات هواداران خود بهره می‌گیریم./ ایرنا

 

کپی