اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

جمع آوری 62 ماینرقاچاق در ساوه

جمع آوری 62 ماینرقاچاق در ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از کشف ۶۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در عملیات پلیس در بازرسی یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در این شهرستان خبر داد.

علی‌اکبر عیسی آبادی در ساوه گفت: مأموران کلانتری ۱۲ شهرستان، در تحقیقاتی از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یک کارخانه متروکه و یک کارگاه تولیدی در شهرستان ساوه مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: مأموران در تکمیل تحقیقات، کارخانه و کارگاه مورد نظر را شناسایی کرده و با هماهنگی مرجع قضائی، در بازدید از این محل‌ها، موفق به کشف تعداد ۶۲ دستگاه ماینر قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریالی دستگاه‌های کشف شده، خاطرنشان کرد: دو نفر در این عملیات‌ها دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

عیسی آبادی از شهروندان خواست تا به منظور کمک روزافزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیرقانونی از برق یارانه‌ای از سوی سود جویان در صورت اطلاع از این‌گونه موارد، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.فارس 

 

کپی