اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

انتصاب مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سعید حقیقی» را به سمت مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

 متن حکم دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به این شرح است:
جناب آقای دکتر سعید حقیقی
سلام علیکم
نظر به مراتب شایستگی، توانمندی، تخصص و تجارب، جنابعالی را به موجب این حکم به عنوان «مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست» بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب می نمایم.
بی تردید بن‌مایه ی دوام و ریشه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، متبرک به خون شهدای عظیم الشان و سخا و جوانمردی جانبازان و آزادگان ایران اسلامی است و بنیاد شهید و امور ایثارگران، متولی خدمت رسانی به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران می باشد. بدین منظور با توجه به گستردگی و وسعت حوزه های ماموریتی این بنیاد در ابعاد مختلف خدمات فرهنگی، درمانی، آموزشی، علمی، اقتصادی، حقوقی و بین المللی، هماهنگی لازم در راستای ارتقای عملکرد معاونت‌ها و سازمان‌های تحت امر، مورد تاکید و انتظار می باشد.
امید است با استعانت از درگاه ایزد منان، در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با تکیه بر دانش و تجربه خویش در ارتقای سطح خدمت رسانی شایسته به جامعه معزز ایثارگری به اجرای برنامه‌ها و اهداف موردنظر در چارچوب قوانین و مقررات موفق و موید باشید.
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

/ایثار 

کپی