اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

کلاهبرداری کارمند قلابی در پایانه غرب تهران

کلاهبرداری کارمند قلابی در پایانه غرب تهران

رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تهران از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که عنوان به مسافران کارمند پایانه مسافربری غرب تهران اعلام می کرد.

 به گزارش ایران آنلاین ،سروان " مهدی کیاشمشکی"  اظهار داشت: در پی چندین فقره کلاهبرداری از طریق ارسال بسته پستی با اتوبوس مسافربری در پایانه غرب تهران موضوع رسیدگی به پرونده سریعا در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.
وی افزود: ماموران کلانتری 209 پایانه غرب تهران بنابر اظهارات مال باختگان متوجه شدند، متهم به عنوان پوشش کارمند پست در پایانه غرب تهران بسته های پستی مال باختگان را همراه با پول تحویل گرفته و پس از نشان دادن رسید جعلی به شهروندان از محل متواری شده است.
رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تهران ادامه داد: تیم عملیات کلانتری پس از دریافت این اطلاعات مهم با بازبینی دوربین های مداربسته و رصد های اطلاعاتی شبانه روزی در یک عملیات هماهنگ متهم را بازداشت و به کلانتری منتقل کردند.
سرهنگ کیاشمشکی تصریح کرد: متهم در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود مبنی بر سرقت بسته های پستی و کلاهبرداری از شهروندان در پایانه غرب تهران مبنی بر جعل عنوان کارمند پایانه مسافربری غرب تهران اعتراف کرد.
این مقام پلیس در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از اعترافاتش برای  سیرمراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

کپی