اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با جهان فرود آیا به سنگ آسیب میزند؟

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با جهان فرود آیا به سنگ آسیب میزند؟

از جمله شرکت های معتبر در ضمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوان به دی جی کالا و جهان فرود و همچنین ایرنانیوز اشاره کرد. اینگونه شرکت ها با طناب و بدون داربست خدمات تعمیرات سنگ نما را انجام میدهند. برای انجام کار میتوانید کلمه جهان فرود را درئن گوگل سرچ کنید و وارد کمپانی جهانفرود شوید.

پیچ و رولپلاک کردن آیا به سنگ آسیب میزند؟

از جمله شرکت های معتبر در ضمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوان به دی جی کالا و جهان فرود و همچنین ایرنانیوز اشاره کرد. اینگونه شرکت ها با طناب و بدون داربست خدمات تعمیرات سنگ نما را انجام میدهند. برای انجام کار میتوانید کلمه جهان فرود را درئن گوگل سرچ کنید و وارد کمپانی جهانفرود شوید.

بر طبق سالها تجربه ای که در زمینه ی عملیات تخصصی    پیچ و رولپلاک نمای ساختمان    کسب نمودیم بر این باور هستیم که بیشترین میزان ریزش سنگ از نما در طول فصل های پر بارش از سال اتفاق میوفتد و گاهی وجود طوفان و بادهای شدید، رطوبت، گرماو سرمای بیش از اندازه، زلزله، نشست ساختمان از جمله عواملی بودند که باعث شل شدن سنگ از نما و سرانجام کنده شدن سنگ و پرتاب آن به پایین ارتفاع شده اند. اما مساله ی مهمی که در بخش پیچ و رولپلاک باید به آن اشاره کنیم این است که حرفه ای تخصصی و سخت می باشد و انجام آن تنها توسط افراد کارآمد و متخصص حرفه ای که دانش آن را دارند صورت می گیرد و البته امروزه این عملیات توسط شرکتهای معتبر خدمات نما و نیروهای ماهری که این شرکتها استخدام می نمایند و به محل مورد نظر اعزام می کنند صورت خواهد گرفت زیرا نحوه ی اجرای متریال در آن بسیار مهم است .جهان فرود می گوید: پیچ و رولپلاک  نمای ساختمان اگر اصولی و صحیح انجام نشود به سنگ نما آسیب جدی وارد می کند در ادامه ی مطالب در این خصوص به توضیح بیشتری خواهیم پرداخت. 

 

 

راپل با جهان فرود  

راپل سریعترین، آسانترین، کم هزینه ترین، ارزانترین روش برای انجام عملیات مختلف نمای ساختمانی می باشد. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از خدمات مهم در بخش ساختمانی است. البته امروزه به خاطر پیشرفتهای سربع در تکنولوژی استفاده از راپل بدون داربست و به کمک طناب بهترین و موثرترین روش محسوب می گردد. مهمترین تجهیزات و ابزار راپل کاران، طناب، هارنس، هشتی، چکش و ..می باشد. جهان فرود درباره ی نوع طنابی که راپل کار یا ارتفاع کار استفاده می نماید می گوید :طناب مخصوص باید پارگی و یا سوختگی، کهنگی نداشته باشد و در ضمن تحمل وزن راپل کار را داشته باشد .همچنین وجود نوعی صندلی مخصوص به نام هارنس برای نشستن راپل کار و انجام دادن کاربه وی پیشنهاد می گردد و در ضمن نوعی ابزار چکش برای ضربه زدن به میخ و فرو کردن آن به دیوار از ابزار مهم راپل کار می باشد.

پیچ کردن سنگ نمای ساختمان جهان فرود

اجرای عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان با جهان فرود

پیچ رولپلاک جهان فرود از نمونه شرکتهایی است که به تقاضای مشتری پاسخ صحیح می دهد. این شرکت پس از گرفتن اطلاعاتی تکمیلی درباره ی (نوع سنگ نما، محل قرار گرفتن ساختمان، گزارشی از میزان ترک خوردگی سنگ، ریزش سیمان پشت آن، قدمت نما، اطلاعاتی درباره ی تعداد سنگهای ریزش شده از نما و شناسایی موقعیت قرار گرفتن آنها در نما و ..)از فرد متقاضی و یا گرفتن تصاویری واضح از نمای ساختمان، قیمت دقیق و نهایی اجرای عملیات پیچ و رولپلاک را به مشتریان اعلام می نماید و البته اجرای عملیات  مجری پیچ و رولپلاک نما  با در نظر گرفتن درجه ی سختی سنگ، ضخامت سنگ ،رگه ی سنگ، طول و عرض آن آسانتر خواهد شد.
جهان فرود: از مقاومترین و مستحکم ترین پیچ هایی که برای کار سفت کاری سنگ در نما مورد استفاده قرار می گیرد پیچ های گالوانیزه (ضد زنگ )می باشد. این پیچ ها در برابر شرایط جوی مختلف از جمله باران و رطوبت پایدارند و به هیچ عنوان دچار خوردگی و زنگ زدگی نمی شوند. 

 

جهان فرود می گوید: اولویت کاری ما با سنگ های نیمه عمر می باشد. این سنگها همان سنگهایی هستند که در معرض کنده شدن و پرتاب از نما هستند.پیچ و محکم کردن این سنگها پس از شناسایی در صدر کاری ما می باشند. در نظر داشته باشید اگر این سنگها به طور دقیق توسط راپل کار شناسایی نشود در نتیجه پس از عملیات پیچ و رولپلاک به دیگر سنگها به طور حتم آسیب جدی وارد خواهد شد. در بحث محکم ساختن پیچ باید ابزار دریل و مته همراه راپل کار به عنوان ابزار سوراخ کاری سنگ و ایجاد حفره برای محکم کردن سنگ به کمک پیچ های ضد زنگ وجود داشته باشد. البته همه ی این کارها در بخش ارتفاع به کمک طناب و بدون داربست کاملا حرفه ای و در مدت زمان کوتاه انجام خواهد گرفت. نکته قابل توجه این جاست که سنگهایی که دچار ترک شده اند را فقط باید تعویض نمود. اما در مورد سنگهایی که از ارتفاع ریزش کردند می توان تنها جایگزین مناسبی برای آنها پیدا نمود و عملیات سفت و محکم کاری را انجام داد. البته برای سنگهای شل شده از نما عملیات اب بندی نما در اولویت خواهد بود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان جهان فرود

جمع بندی 
سقوط سنگ از نما در بیشتر مواقع دردسرساز خواهد بود. گاهی این پرتاب ممکن است برای همسایگان مجاور خسارت های مالی به وجود آورد و گاهی ریزش سنگ از نما حوادثی ناگوار مانند فوت اشخاص پایین ارتفاع را به همراه داشته باشد. در هر صورت برای پیشگیری از وقوع چنین حوادث دلخراشی باید فکر چاره بود. شرکت معتبر خدمات نمای جهان فرود با سالها تجربه و مشاوره به هموطنان عزیز گامی بزرگ در بر طرف کردن مشکلات این چنینی خواهد نمود. این شرکت در زمینه های مختلف خدمات نما از جمله پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاعات به کمک نیروی ورزیده ی راپل کار بهترین کیفیت با صرفه جویی در زمان و هزینه ها را برای مشتریان گرامی به ارمغان خواهد آورد.

منبع:  گروه پیچ و رولپلاک جهان فرود

 

کپی