اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰

توقیف ۶۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در خراسان جنوبی

توقیف ۶۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: مأموران پلیس خراسان جنوبی ۶۶۰ کیلوگرم مواد مخدر را کشف کردند.

سردار ناصر فرشید ظهر امروز در حاشیه این عملیات اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری تویوتا کمری مشکوک شدند و پس از شناسایی دقیق خودرو به راننده آن دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده تویوتا پس از مشاهده پلیس به سمت شهرستان سربیشه متواری شد که مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان و سربیشه در یک عملیات ضربتی و هماهنگ خودرو را متوقف و در بازرسی از آن 624 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: در این عملیات یک متهم دستگیر شد که با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شد.

فرشید همچنین از کشف 36 کیلو و 350 گرم حشیش در شهرستان قاین خبر داد و گفت: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم را دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: مأموران یگان امداد شهرستان قاین هنگام گشت زنی در محورهای مواصلاتی به یک وانت تویوتا مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

فرشید بیان داشت: مأموران در بازرسی از وانت تویوتا  36 کیلو و 350 گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران در این رابطه خودرو را توقیف و متهم را دستگیر کردندکه با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرشید از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و هر گونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، موضوع را با مرکز فوریت های پلیسی 110 درمیان بگذارند.

وی تصریح کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.تسنیم

کپی