اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

واژگونی موتورسیکلت در خیابان اندرزگو

واژگونی موتورسیکلت در خیابان اندرزگو

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از واژگونی موتورسیکلت در محدوده خیابان اندرزگو و فوت راکب آن در این حادثه به دلیل عدم توانایی راکب موتورسیکلت در کنترل وسیله نقلیه خبر داد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب مومنی رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته یک فقره واژگونی موتورسیکلت به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه در محدوده خیابان اندرزگو مقطع کامرانیه نبش خیابان اشکستان پور به اپراتور پلیس راهور تهران بزرگ اعلام می‌گردد.

وی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۸ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده، پس از آنکه نتوانسته موتورسیکلت خود را کنترل نماید واژگون شده و به شدت با زمین برخورد می‌کند که این واژگونی باعث فوت این راکب در محل حادثه می‌گردد.

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف صورتجلسه‌ای تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل کلانتری مربوطه شد.

مومنی از رانندگان موتورسیکلت خواست قبل از روشن کردن موتورسیکلت و حرکت کلاه ایمنی را بر سرگذاشته و در حین رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت نمایند و تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آن‌ها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند./میزان

کپی