اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

100 درصد کارکنان پلیس غرب استان تهران واکسن دریافت کردند

100 درصد کارکنان پلیس غرب استان تهران واکسن دریافت کردند

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از واکسینه شدن 100درصدی کارکنان پلیس غرب استان تهران خبر داد.

سرهنگ " مهدی کرمی"  اظهار داشت: در پی همه گیری و اپیدمی ویروس منحوس کرونا اقدامات بهداشتی در دستور کار فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: در این خصوص 20 هزار ماسک و مقادیر زیادی الکل و مواد ضدعفونی تهیه شده و در اختیار کارکنان کادر و سرباز قرار گرفته و به صورت مکرر و مستمر آسایشگاه سربازان و محل کار کارکنان ضدعفونی شد.
این مقام انتظامی بیان داشت: کارکنان  پلیس غرب استان تهران 100 درصد واکسینه شدند و تعداد اندکی از کارکنان که نتوانستند واکسن دریافت کنند به خاطر بیماری بوده که پس از طی بیماری آنها نیز واکسن دریافت خواهند کرد.
سرهنگ کرمی تصریح کرد : واکسینه کردن سربازان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و 60 درصد سربازان  وظیفه واکسینه شدند و اقدامات در این زمینه در حال اجراء است و در چند روزه آینده، همه سربازان نیز واکسینه خواهند شد.
جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه کارکنان کادر و وظیفه به صورت ویژه در کنار هم دیده شدند و هیچ فرقی بین کارکنان کادر و وظیفه نیست، خاطرنشان کرد: 6 هزار واکسن آماده است تا پس از اتمام واکسینه سربازان، خانواده کارکنان کادر و وظیفه نیز واکسینه شوند تا ایمنی لازم را کسب نمایند.پلیس

کپی