اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

«راه شیراز» همراه با ۱۳ آلبوم دیگر به ایستگاه انتشار رسید

«راه شیراز» همراه با ۱۳ آلبوم دیگر به ایستگاه انتشار رسید

دو آلبوم «راه شیراز» و «دورت بگردم ایران» همراه با ۱۶۶ تک‌آهنگ و ۱۲ آلبوم دیگر از اول تا نیمه نخست شهریور، مجوز انتشار گرفتند.

به گزارش دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نگاهی به آمار مجوزهای صادره از دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشان می‌دهد در دو هفته نخست شهریور مجوز ۱۶۶ تک‌آهنگ و ۱۴ آلبوم صادر شده است.

آلبوم راه شیراز به خوانندگی محمد ذاکر حسین و به سفارش سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با محتوایی پژوهشی در راستای احیا، حفظ و اشاعه موسیقی و ادبیات عامه شیراز، از جمله آلبوم هایی است که در نیمه نخست شهریور مجوز دریافت کرده اند.

همچنین آلبوم  سپند دل به خوانندگی وحید تاج و آهنگسازی محمدرضا عزیزی با اشعاری از هوشنگ ابتهاج، دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی، رهی معیری، زنده یاد افشین یداللهی و آلبوم دورت بگردم ایران به آهنگسازی مسعود نکوئی اثری از گروه کُر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان شامل قطعاتی با موضوع ایران‌شناسی و اقوام ایرانی به صورت کرال ارکسترال و با عنوان کنسرت کتاب با هدف آشنایی کودکان با اقوام و شهرها تولید شده، در دو هفته نخست این ماه مجوز گرفته اند.

مجوز آلبوم وطن دردت به جانم به خوانندگی رضا رضایی پایور و سرپرستی و آهنگسازی امید داورزنی توسط گروه موسیقی امید نو شامل قطعاتی در مدح و ستایش وطن، نیز در نیمه نخست شهریور ماه صادر شده است.

برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر است.

کپی