اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پایان قدرت نمایی یک شرور در حوالی خیابان منوچهری

پایان قدرت نمایی یک شرور در حوالی خیابان منوچهری

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شروری خبر داد که پس از شرارت و ضرب و جرح یکی از شهروندان در حوالی خیابان منوچهری متواری شده بود.

به گزارش خبرنگارآنلاین ، سرهنگ "صادق قره باقری" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اوایل ماه جاری خبری در خصوص درگیری یکی از افراد شرور سابقه دار با یکی از شهروندان که منجرب به ورود جراحت از ناحیه گردن وی شده بود، دریافت کردیم.
وی افزود: با توجه به فوریت خبر بلافاصله ماموران  به آدرس اعلامی در حوالی شهرک گلستان اعزام که مشخص شد  این فرد شرور طی یک اختلاف حساب شخصی  با عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت به یکی از شهروندان حمله ور شده و  با سلاح سرد از ناحیه سر و گردن به وی آسیب رسانده و بلا فاصله از محل متواری و فرد مجروح نیز به بیمارستان انتقال یافته است.
رئیس پایگاه دوم پلیس اطلاعات و  امنیت عمومی تهران  با بیان اینکه متهم از افراد سابقه دار بود و دارای چندین فقره شرارت و درگیری می باشد، گفت: متهم پس از شرارت زندگی مخفیانه خود را آغاز کرده بود، مخفیگاهش در  پاساژی در حوالی خیابان منوچهری شناسایی و با تیز هوشی ماموران این پایگاه  عصر روز گذشته  وی در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل شد.
قره باقری با بیان اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح سرد کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

کپی