اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

وضعیت مددجویان بهزیستی خراسان رضوی پس از زلزله امروز

وضعیت مددجویان بهزیستی خراسان رضوی پس از زلزله امروز

مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی درباره آسیب های احتمالی به مددجویان بهزیستی خراسان رضوی پس از زلزله امروز توضیحاتی ارائه کرد.

 همچنین گزارشی مبنی بر اینکه خسارت مالی یا جانی به جامعه تحت پوشش بهزیستی وارد شده باشد، نداشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، مسعود فیروزی درخصوص وضعیت مددجویان تحت پوشش این سازمان پس از زلزله امروز در این استان، بیان کرد: امروز (۲۲ شهریورماه) ساعت ۸ و ۳۲ دقیقه صبح، زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر با محوریت قوچان موجب لرزش زمین در قوچان، چاپشلو، بخشهایی از سبزه‌وار، مشهد، چناران، گلبهار و مرکز خراسان شمالی شد.

وی افزود: بلافاصله بررسی‌های لازم در این راستا به عمل آمد و برحسب تماسی که با روسای بهزیستی شهرستان‌های مربوطه برقرار شد تاکنون هیچ گونه گزارشی درخصوص آسیب و خسارت مالی و جانی به هیچ کدام از مراکز نگهداری بهزیستی دریافت نشده است و همچنین گزارشی مبنی بر اینکه خسارت مالی یا جانی به جامعه تحت پوشش بهزیستی وارد شده باشد، نداشته‌ایم.

فیروزی با بیان اینکه براساس گزارشی که از مراکز مدیریت بحران دریافت شد تاکنون هیچگونه خسارتی وارد نشده است، یادآور شد: توصیه‌های لازم به روسای شهرستانهای مربوطه در رابطه با هشدارهای محتمل درخصوص پس لرزه‌های بعدی داده شده و امید است پس لرزه‌ای وجود نداشته باشد. 

/ایسنا 

کپی