اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

قاتل مرد ۶۷ ساله در البرزبه دام افتاد

قاتل مرد ۶۷ ساله در البرزبه دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، از دستگیری فردی که بر سر اختلافات ملکی و مالی یک مرد ۶۷ ساله را با سلاح گرم به قتل رسانده بود، خبر داد.

علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، گفت: در پی اعلام مفقودی یک مرد ۶۷ ساله در شهرجدید هشتگرد ساوجبلاغ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته از سوی کارآگاهان محرز شد که نامبرده در روز اعلام مفقودی اش به وسیله خودروی شخصی خود قصد رفتن به یکی از روستاهای اطراف ساوجبلاغ را داشته که توسط شخصی که با هم از گذشته اختلاف حساب داشتند ربوده و به یکی از مناطق استان تهران منتقل شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به اینکه با هماهنگی قضائی کارآگاهان به مخفیگاه متهم در استان تهران اعزام و پس از دستگیری او را به پلیس آگاهی منتقل کردند، اظهار کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل مقتول به وسیله سلاح گرمی که ماموران از منزلش کشف کشف کرده بودند، اقرار کرد.

سلیمانی در پایان با اشاره به کشف جسد مقتول در بیابان های اطراف جنوب تهران، خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.فارس

 

کپی