اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

4 نکته برای خرید یک میز اداری مناسب از نگاه ایرانیان چوب

4 نکته برای خرید یک میز اداری مناسب از نگاه ایرانیان چوب

خرید میز اداری کاملا متفاوت با خرید یک صندلی است و نیاز به اطلاعات منحصر به فرد خود را دارد. یک میز اداری باید جا برای تمامی وسایل شما از جمله لپ تاپ، لوازم اداری، پرونده، مدارک و... داشته باشد و بتوانید به راحتی این موارد را در دسترس خود نگه دارید.

 علاوه‌بر این یک میز اداری باید جلوه‌ای بهتر به دفتر شما ببخشد. فروشگاه اینترنتی ایرانیان چوب در یک بررسی، 4 نکته طلایی برای خرید یک میز اداری کامل و بدون نقص را برای شما جمع‌آوری کرده است تا بتواند در کمک به شما برای بهترین خریدی که می‌توانید داشته باشید، نقش داشته باشد.

 

فضای موجود برای انتخاب و خرید میز اداری

در ابتدا و قبل از خرید باید فضای موجود در دفتر، اتاق یا هر مکانی که قصد تهیه میز برای آن دارید را در نظر داشته باشید. فراموش نکنید که میز شما تنها نیست و صندلی اداری نیز به همراه دارد. اگر فضای محدودی برای گذاشتن میز دارید، باید مدل‌هایی را تهیه کنید که جمع و جورتر هستند و فضای کمتری را اشغال می‌کنند. هرگز تمامی شرکت یا سازمان خود را با مبلمان اداری پر نکنید. محل کار شما به فضاهایی خالی برای رفت و آمد و سایر لوازم دکوراسیون نیز نیاز دارد. با این حال اگر دفتر شما بزرگ باشد یک میز کوچک فضاهای خالی بیش از اندازه‌ی را به همراه دارد و این موضوع نیز می‌تواند ناخوشایند باشد. لذا انتخاب اندازه‌ی درست میز امری ضروری است.

در ایرانیان چوب می‌توان بهترین مدل میزها برای هر فضایی را مورد بررسی قرار داده و بهترین مدل را انتخاب کنید.

فضایی برای نگهداری لوازم

میز شما از هر اندازه‌ای که برخوردار باشد، باید از فضایی مانند کشو یا قفسه برخوردار باشد تا بتوانید لوازمی که به آن‌ها نیاز دارید و باید در دسترس باشند را در آن نگهداری کنید. حتی اگر یک فایل یا کتابخانه در دفتر خود دارید، بهتر است که فضایی هرچند محدود در میز خود نیز داشته باشید که برای استفاده از لوازمی مانند منگنه، خودکار، دفترچه یادداشت و... نیازی به بلند شدن از پشت میز نداشته و دسترسی به آن‌ها راحت باشد. میزهای اداری موجود در فروشگاه اینترنتی ایرانیان چوب تنوع بسیار بالایی دارند که هرکدام از آن‌ها می‌توانند نیازهای شما را برطرف کنند و هر میزان فضا که نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهند.

کیفیت محصولات موجود در ایرانیان چوب

هربار که یک میز اداری خرید می‌کنید باید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. اگر میز شما از کیفیت مورد نیاز برخوردار نباشد، ممکن است مجبور باشید خیلی زودتر از آنچه که انتظار دارید، یک میز جدید تهیه کنید. هزینه‌ای که برای این کار می‌پردازید، نباید به شما فشار زیادی بیاورد، اما باید آن قدری باشد که بتوانید یک میز با کیفیت تهیه کنید. اگر قصد تهیه میز چوبی دارید، حتما از چوب‌های محکم و با دوام مانند ماهون آن‌ها را خریداری کنید که مدت زمان زیادی کنار شما باشند. البته جنس‌های دیگری نیز هستند که دوام‌های بسیار بالایی دارند و تمامی این موارد را می‌توانید از فروشگاه ایرانیان چوب تهیه کنید.

بررسی قیمت میز اداری

بودجه‌ی شما برای خرید میز اداری نقش حیاتی و مهمی دارد. میزان هزینه‌ای که برای این کار دارید می‌تواند شما را در انتخاب اندازه، جنس، طرح و تمامی ویژگی‌های مهمی که برای خرید نیاز دارید، محدود کند. به علاوه شما تنها به یک میز نیاز ندارید، بلکه برای خرید صندلی اداری نیز باید بودجه‌ای در نظر داشته باشید. البته شما با خریدهای مستقیم مانند خرید از ایرانیان چوب تا حد زیادی از صرف هزینه‌های اضافی جلوگیری خواهید کرد و این به شما اجازه می‌دهد تا تمامی بودجه‌ی خود را صرف انتخاب و دیگر موارد کنید، در ایرانیان چوب می توانید از قیمت صندلی اداری نیز با خبر شوید. 

برخی از مدل‌ها وجود دارند که به کارمندان اجازه می‌دهند که به صورت اشتراکی از یک میز استفاده کنند، این مدل‌ها علاوه بر مقرون به صرفه بودن، در فضای شما نیز صرفه‌جویی خواهند کرد. البته واضح است که قیمت یک میز در مدل‌های مختلف، متفاوت خواهد بود. اینکه میز شما چه جنسی دارد، اندازه‌ی آن در سطح، ارتفاع و... چه میزان است و از چه سبکی پیروی می‌کند، تاثیر مستقیمی بر قیمت میز اداری شما دارد.

جمع‌بندی

پارامترهای بسیاری برای خرید میز اداری مناسب دخالت دارند، اما مواردی که به آن‌ها اشاره شد، مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آن‌ها بوده است. بنابراین قبل از اینکه برای هرگونه خریدی اقدام کنید، این موارد را حتما مورد بررسی قرار داده تا بتوانید علاوه‌بر رفع نیز خود، بهترین انتخاب موجود را داشته باشید. فروشگاه ایرانیان چوب برای هر سلیقه و میزان هزینه‌ای که داشته باشید، مدل‌ مناسب دارد که البته تنوع نیز در مدل‌های این فروشگاه بسیار بالا است.

یکی از بزرگترین مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی ایرانیان چوب بررسی مدل‌ها با دیگر همکاران و کارمندان است. شما می‌توانید مدل‌های مورد نظر خود را با این افراد به مشورت گذاشته و دقیقا آن میزی را تهیه کنید که مناسب است. میزهای اداری استاندارد برای هر فرد متفاوت خواهد بود و باید به فیزیک بدنی فرد نیز توجه شود. جلوه‌ و زیبایی که یک میز به دفتر شما می‌بخشد را هرگز فراموش نکنید، خصوصا میزهای کانتر که اولین نگاه مراجعین هنگام ورود را به خود جلب می‌کند. انتخاب یک میز و دیگر مبلمان اداری در ظاهر شرکت شما تاثیر به سزایی دارد، بنابراین به طرح ظاهری آن‌ها نیز باید دقت داشته باشید. پیشنهاد می‌کنم مبلمان اداری خود را از یک جنس و سبک خریداری کنید تا موجب اعتبار بخشی به شرکت نیز شده باشند.

 

کپی