اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

دستگیری قاتل فراری پس از ۵ سال در لار

دستگیری قاتل فراری پس از ۵ سال در لار

رئیس پلیس شهرستان لارستان در استان فارس از دستگیری یک قاتل پس از ۵ سال فرار در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود امجدی توضیح داد: بهمن‌ماه سال ۹۵ مردی ۳۵ ساله در بندرعباس به دلیل درگیری و مشاجره لفظی بر سر معامله مواد مخدر توسط فردی ۴۱ ساله با سلاح گرم به قتل می‌رسد و قاتل به سمت لارستان متواری می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فارس، امجدی افزود: با ارجاع نیابت قضائی به لارستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت و ماموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی، از هویت قاتل مطلع شدند.

امجدی خاطرنشان کرد: کارآگاهان زبده پلیس لارستان در بررسی‌های فنی متوجه شدند که قاتل مورد نظر با هویت جعلی (علی‌اکبر)، به دلیل تصادف در یکی از بیمارستان‌های بندرعباس تحت مداوا است.

فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه ماموران با اخذ نیابت قضائی به بندرعباس اعزام و با اقدامات تخصصی موفق شدند متهم را دستگیر کرده و به لارستان انتقال دهند، گفت: قاتل در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرد.

امجدی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده است، بیان کرد: افرادی که بخواهند امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند پلیس با آنان برخورد قانونی و سخت خواهد کرد.ایسنا

کپی