اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

گانتس: به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی فلسطینی‌ها هستیم

گانتس: به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی فلسطینی‌ها هستیم

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تأکید کرد که دولت به دنبال بهبود و تقویت وضعیت اقتصادی فلسطینی‌ها و ادامه هماهنگی با تشکیلات خودگردان فلسطین است.

به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره دیدارش با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: ما اختلاف ایدئولوژیک عمیقی با تشکیلات خودگردان فلسطین داریم اما هر دو طرف به صلح و ثبات توجه دارند برای همین تصمیم گرفتم با محمود عباس دیدار کنم که واقعیت کنونی را درک می‌کند و به خاطر خود و مردمش کار می‌کند اما حداقل علیه تروریسم است و از مبارزه با روش‌های مردمی و حل و فصل سیاسی حمایت می‌کند. هماهنگی با تشکیلات خودگردان فلسطین و تقویت اقتصاد فلسطین ده‌ها بار بهتر از تقویت فرستاده‌های ایرانی در داخل مرزهایمان است.

وی گفت که دولت به دنبال بهبود و تقویت وضعیت اقتصادی فلسطینی‌ها و ادامه هماهنگی با تشکیلات خودگردان فلسطین است.

گانتس همچنین به ادامه عملیات تعقیب دو اسیر فلسطینی از شش اسیری که از زندان جلبوع فرار کرده بودند، پرداخت و گفت: نمی‌خواهیم ساکنان فلسطینی در کرانه باختری و غزه را مورد آزار و اذیت قرار دهیم. اگر سازمان‌های تروریستی خواستند از وضعیت سوءاستفاده کنند مجازات خواهند شد. هدف تمام تحرکات اخیر توسعه وضعیت اقتصادی ساکنان است./ ایسنا

کپی