اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

القسام: بدون اسرای بازداشت شده تبادل اسرا ممکن نیست

القسام: بدون اسرای بازداشت شده تبادل اسرا ممکن نیست

سخنگوی گردان‌های عزالدین قسام تاکید کرد که بدون چهار اسیر بازداشت شده هیچ گفتگویی درباره تبادل اسرا با اشغالگران انجام نخواهد شد.

 به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، ابو عبیده، سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام اظهار کرد: اگر اسامی چهار اسیری که بازداشت شده‌اند، در صدر لیست خواسته‌های فلسطینی‌ها نباشد، هیچ مذاکره‌ای با اشغالگران درباره قرارداد تبادل اسرا انجام نخواهد شد.

ابو عبیده گفت: قهرمانان تونل آزادی سربلند خارج خواهند شد و تصمیم فرماندهی گردان‌های القسام این است که قرارداد تبادل بعدی تنها با آزادی این قهرمانان انجام خواهد شد.

سخنگوی گردان‌های القسام تاکید کرد: بازداشت دوباره تعدادی از قهرمانان تونل آزادی نه تنها واقعیت حرکت شرافتمندانه آنها را پنهان نمی‌کند بلکه موجب افزایش افتخار ملت فلسطین به قدرت و شجاعت اسرایش می‌شود، اگر این اسرا این بار خود را از زیر زمین آزاد کردند به یاری خدا به زودی خود را از روی زمین آزاد خواهند کرد.

او افزود: ما به آنها و به اسرای آزاده‌مان تعهد می‌دهیم به زودی به یاری خدا از بالای زمین آزاد خواهند شد.

ابو عبیده در واکنش به تهدیدهای اشغالگران علیه ساکنان کرانه باختری گفت: اردوگاه جنین و انقلابیون آن تنها نیستند و دشمن هرگز اجازه حمله به آنها را نخواهد داشت و ما به وظیفه دینی و ملی خود در برابر آنها عمل خواهیم کرد.

او در ادامه گفت: ما دستان اسرای خود را در انتفاضه شرافتمندانه‌شان می‌فشاریم و به آنها می‌گوییم که در کنار آنها هستیم و هرگز به دشمن اجازه نخواهیم داد شما را تنها بداند./ ایسنا

کپی