اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

ابتلای روزانه به کووید ۱۹ در هند نزولی شد

ابتلای روزانه به کووید ۱۹ در هند نزولی شد

طبق اعلام وزارت بهداشت هند، این کشور با ثبت ۲۸ هزار و ۵۹۱ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ ظرف ۲۴ ساعت گذشته، امروز (یکشنبه) شاهد کاهش تدریجی موارد ابتلای روزانه به این بیماری بوده است.

هند امروز با ثبت ۲۸ هزار و ۵۹۱ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹، شاهد کاهش تدریجی موارد ابتلای روزانه به این بیماری بوده و این در حالی است که تعداد کل مبتلایان به کووید ۱۹ در این کشور به ۳۳ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۹۲۱ تن رسیده و همچنین تعداد کل موارد فوتی ناشی از ابتلا به این بیماری نیز در این کشور ۴۴۲ هزار و ۶۵۵ مورد گزارش شده است.

بر اساس آمارهای رسمی، ۳۳۸ تن دیگر نیز در طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در این کشور از دست داده اند.

بر اساس داده های منتشر شده توسط وزارت بهداشت هند، تعداد بهبود یافتگان کووید ۱۹ در این کشور به ۳۲ میلیون و ۴۰۹ هزار و ۳۴۵ مورد افزایش یافته و در همین حال تعداد موارد فوتی ناشی از ابتلای به این ویروس نرخ ۱.۳۳ درصد را نشان داده و افزایش نداشته است.

به گزارش هندوستان تایمز، همچنین پوشش تجمعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در این کشور از تزریق واکسن برای ۷۳۰ میلیون نفر فراتر رفته است./ ایسنا

مرگ بافت‌های استخوانی، جدیدترین عارضه کرونا در هندی

عارضه‌ای جدید در هندی‌های مبتلا به سویه دلتا شناسایی شد

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 

 

 

 

 

 

کپی