اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

کشف ۲۴۹ فقره انواع سرقت در خوزستان

کشف ۲۴۹ فقره انواع سرقت در خوزستان

با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خوزستان ۹۳ سارق حرفه‌ای دستگیر شدند.

 فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت:  طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف برخورد قاطعانه با سارقان، عاملان تیراندازی، فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح و مهمات توسط پلیس آگاهی و با بهره گیری از توان و تجهیزات کلانتری و پاسگاه‌ها و پشتیبانی یگان امداد در تمامی نقاط جرم خیز سطح استان به مدت ۶ روز به مرحله اجرا در آمد.

سردار سید محمد صالحی  با بیان اینکه در اجرای این طرح ماموران پلیس با اقدامات تخصصی و کار اطلاعاتی ۹۳ سارق حرفه‌ای، ۲ سارق مسلح و ۴ سارق به‌عنف را شناسایی و دستگیر کردند، افزود: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به ۲۴۹ فقره انواع سرقت و ۲ فقره سرقت مسلحانه اعتراف کردند.

وی  با اشاره به اینکه ۱۴ نفر از دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز دستگیر شدند، ادامه داد :  در این ارتباط ۱۱ قبضه سلاح جنگی، ۲ قبضه سلاح شکاری و ۱۴۲ عدد انواع فشنگ کشف شد.

فرمانده انتظامی خوزستان بیان کرد : ماموران پلیس در راستای اجرای این طرح ۸ نفر فروشنده موادمخدر دستگیر و ۳۵ نفر معتاد متجاهر جمع آوری کردند که در این عملیات‌ها مقادیری انواع موادمخدر کشف شد.

وی  با بیان اینکه ۳ باب قهوه خانه به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مهروموم شدند، گفت : ماموران پلیس در این عملیات‌ها ۲ قاتل فراری را دستگیر، که در بازجویی‌های پلیس به ۲ فقره قتل ارتکابی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان  به کشف ۵۱ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال اشاره کرد و افزود : از دیگر دستاورد‌های این طرح توقیف ۱۵ دستگاه موتورسیکلت وخودروی متخلف می‌باشند.
سردار صالحی  با بیان اینکه پلیس همواره با افراد قانون‌شکن برخورد جدی و قانونی می‌کند ادامه داد : مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.صدا وسیما 

کپی