اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

سرقت از منزل کار فرما

سرقت از منزل کار فرما

سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق منزلی که پس از اطلاع از مسافرت کارفرمایش در در غیاب وی از منزلش سرقت کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ کارآگاه "شهرام سلطانی" بیان داشت : نوزدهم آذر ماه سال گذشته پرونده ای از کلانتری 159 بی سیم با موضوع سرقت از منزل به دادخواهی خانمی به این یگان ارجاع شد.
وی عنوان کرد: شاکی اظهار داشت،  حدود 2  ماه منزل خود را به همراه خانواده واقع در خیابان شوش به قصد عزیمت به شهرستان ترک و پس از مراجعت متوجه می شود سارق یا سارقان از طریق تخریب قفل درب وارد ساختمان شده مقادیری اموال از قبیل: لوازم منزل، یک دستگاه گوشی تلفن همراه، یک فقره چک بانکی، ساعت مچی و ....... با ارزش تقریبی 30 میلیون تومان سرقت شده است.
سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: موضوع در دستور کار عوامل تخصصی تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه قرار گرفت و بدوا کارآگاهان برای انجام تحقیقات محلی و میدانی و همچنین بازدید محل سرقت به محل جرم عزیمت کردند .
این مقام انتظامی افزود: در ادامه کارآگاهان با بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم موفق به کشف سرنخ هایی از صحنه سرقت می شوند که با جمع بندی کشفیات هویت سارق به اسم سهراب شناسایی گردید لذا کارآگاهان به محل پاتوق وی عزیمت که مورد شناسایی قرار نگرفت.
وی تصریح کرد : همزمان با این موضوع برابر اعلام شاکی پرونده، چک مسروقه توسط شخصی به بانک ارائه شد و از فرد ارائه دهنده چک مسروقه پیرامون نحوه دریافت و تحصیل چک تحقیق که اظهار داشت دارای کارگاه تولیدی می باشد و چک توسط یکی از کارگران وی بنام سمیرا به او واگذار گردیده است در متعاقب موضوع سمیرا به این یگان دعوت، پیرامون نحوه تحصیل چک بیان داشت چک را همسرش نوید که در حاضر در زندان بسر می برد به او داده است
سرهنگ سلطانی افزود: با توجه به تحقیقات صورت گرفته و اخذ مشخصات نوید، استعلام که مشخص شد نامبرده به اتهام مصرف مواد مخدر در زندان تحمل حبس می نماید با هماهنگی مرجع قضائی متهم از زندان تحویل و برای انجام تحقیقات در اختیار قرار گرفت که در تحقیقات معموله بیان داشت چک و گوشی را از شخصی بنام سهراب که دوست وی می باشد دریافت کرده است و او نیز به اتهام مصرف مواد مخدر دستگیر و در زندان تحمل حبس می نماید.
سرپرست پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: سهراب نیز طی هماهنگی از زندان تحویل، در تحقیقات تکمیلی به سرقت از منزل شاکی معترف گردید و بیان داشت کارگر همسر شاکیه می باشد که بدلیل اطلاع از نبود شاکیه و خانواده وی طی چند مرحله و بتدریج اقدام به سرقت و خروج اموال از منزل شاکی نموده و سرقت را به تنهایی انجام و اموال را پس از سرقت به افراد رهگذر در میدان شوش بفروش رسانده است و قادر به معرفی مالخر نمی باشد.
به گفته  این مقام پلیسی، پرونده به همراه متهمان به دادسرا ارسال و هر2  با قرارهای تامین مناسب روانه زندان و پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

کپی