اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

فاش شد؛ چرا رونالدو جای سیتی به یونایتد رفت؟

فاش شد؛ چرا رونالدو جای سیتی به یونایتد رفت؟

فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره جدایی رونالدو از این تیم و انتقال او به منچستر یونایتد توضیح داده است.

در اواخر نقل و انتقالات تابستانی مشخص شد که فوق ستاره پرتغالی تمایلی به ماندن در تورین ندارد و می‌خواهد از یوونتوس جدا شود. در ابتدا گفته شد که منچسترسیتی از بیشترین شانس برای جذب کریستیانو رونالدو برخوردار است اما برنده پنج باره توپ طلا نهایتاً تصمیم گرفت به منچستر یونایتد منتقل شود تا به تیم سابق خود بازگشته باشد.

فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس، درباره منتفی شدن حضور رونالدو در سیتی و انتقال این بازیکن به یونایتد گفت: " شرایط مناسبی برای انتقال او به سیتی وجود نداشت. در این بین منچستریونایتد مانند هر باشگاه با ریشه‌ای رفتار متفاوتی(در مقایسه با سیتی) از خود نشان داد. با توجه به صحبت‌های رونالدو که با ما انجام داد نمی‌توانستیم پایان متفاوتی را رقم بزنیم. ما نمی‌توانیم بازیکنی را مجبور به ماندن کنیم.

ما به رونالدو احترام می گذاریم، اما من همان دیدگاه رئیس را دارم؛ تاریخ یوونتوس توسط قهرمانان، مربیان و مدیران بزرگ ساخته شده است، و باشگاه همچنان مهمترین چیز است."

کروبینی در ادامه گفت: "یک هفته قبل از بازی با اودینزه مطمئن بودیم که او می ماند. من نمی خواهم ریاکار باشم و بگویم که مدیریت این وضعیت در 28 آگوست بسیار خوب بود. اگر این اتفاق یک ماه قبل تر می افتاد شرایط برای مدیریت اوضاع می توانست بهتر باشد. تنها خطر در این زمینه این است که ممکن بود بازیکنی مانند کین در آن زمان در دسترس نبود. همه بازیکنان منتظر 31 آگوست نیستند تا بدانند رونالدو می ماند یا می رود."/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

امضای رسمی قرارداد دو ساله رونالدو با یونایتد+ تصویر

 

کپی