اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

آغاز شور عاطفه‌ها از ۲۰ شهریور در سراسر کشور

آغاز شور عاطفه‌ها از ۲۰ شهریور در سراسر کشور

پویش ملی شور عاطفه‌ها با هدف کمک به تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰ شهریور در سراسر کشور آغاز می‌شود.

پویش ملی شور عاطفه‌ها در راستای برگزاری رزمایش احسان حسینی، از ۲۰ شهریورماه در سراسر کشور اجرا می‌شود.

این پویش با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیر حضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیل، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام می‌شود.

مردم نیکوکار ایران اسلامی می‌توانند از طریق شماره کارت 1919-0000-9979-6037 و یا شماره‌گیری کد دستوری #8877* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir و دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری در سراسر کشور آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش است.

براساس این گزارش، پویش شور عاطفه‌ها با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری از روز شنبه ۲۰ شهریورماه آغاز می‌شود و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.

همچنین روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه به تاریخ  ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریورماه به صورت ویژه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی تعیین شده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بر همین اساس، طی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان دانش‌آموزی، روز چهارشنبه هفتم مهر زنگ عاطفه‌ها به صورت نمادین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در مدارس نواخته خواهد شد.

/ایسنا

کپی