اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در گیلان دستگیر شدند

۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در گیلان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی گیلان گفت: ۶۶ نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار در گیلان در قالب طرح "اقتدار" شناسایی و دستگیر شدند‌.

سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح "اقتدار" و شناسایی، دستگیری اراذل و اوباش و مجرمان حرفه‌ای‌ در سطح استان گیلان اظهار داشت: برخورد با برهم‌زدگان و اخلالگران نظم و امنیت عمومی یکی از مطالبات مردم گیلان از ناجا است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه طرح اقتدار، شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش به مدت یک هفته از 13 شهریور ماه در سطح استان اجرا شد تصریح کرد: در راستای اجرای طرح مذکور 66 نفر از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار دستگیر شدند و 131 نفر احضار و توجیه شدند.

سردار ملکی با اشاره به اهتمام نیروی انتظامی در برخورد با برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی جامعه خاطرنشان کرد: شناسایی و برخورد با این گونه افراد در سطح استان یکی از اولویت‌های ناجا است.

وی از کشف تعدادی سلاح شکاری و جنگی از متهمان مذکور در قالب طرح اقتدار خبر داد و بیان کرد: شناسایی و برخورد با اراذل و اوباشی که در فضای مجازی اقدام به حرکات غیرمتعارف، قمه‌کشی و عربده‌کشی می‌کردند در دستور کار ناجا است و تعدادی از آن‌ها نیز توسط پلیس امنیت دستگیر شدند.

به گزارش تسنیم، قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش جهت برقراری و حفظ ثبات در استان گیلان فعال شده است.

اراذل و اوباش حمله‌کننده به اورژانس بیمارستان پورسینا رشت نیز سال گذشته در قالب طرح‌های برخورد با اراذل و اوباش توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند./تسنیم

کپی