اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

تزریق بیش از ۲۹ هزار دُز واکسن در مرکز واکسیناسیون متروی تهران در دو مرحله

تزریق بیش از ۲۹ هزار دُز واکسن در مرکز واکسیناسیون متروی تهران در دو مرحله

رییس ستاد مقابله و پیشگیری بیماری کرونا و مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: بیش از ۲۹ هزار دُز واکسن طی دو مرحله به کارکنان حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تزریق شد.

 عباس نظری با اشاره به اینکه طی دوازده روز واکسیناسیون دُز دوم تمامی کارکنان واجد شرایط شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام پذیرفت افزود: در کنار کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه، پرسنل معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، رانندگان تاکسی، کارکنان سازمان پایانه ها و پارک سوارها، پرسنل شرکت کنترل و ترافیک، همکاران شرکت راه آهن شهری تهران و حومه(مترو) و کارکنان شرکت واگن سازی تهران  نیز دُز دوم واکسن خود را دریافت کردند.

وی تصریح کرد: تعدادی از پرسنل که در مرحله اول اجرای واکسیناسیون موفق به دریافت واکسن نشده بودند نیز در این مرحله واکسینه شده اند.
مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکارانی که در انجام این کار بزرگ شرکت بهره برداری مترو را یاری کردند، گفت: هماهنگی های لازم برای انجام واکسیناسیون خانواده‌های همکاران انجام گرفته است.

مدیر اجرایی پروژه واکسیناسیون شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: واکسیناسیون خانواده کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه هفته آینده آغاز خواهد شد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نظری گفت: با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی بعضی از مشاغل از قبیل مجموعه فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای نیز در این مرکز که یکی از پایگاه‌های وزارت بهداشت معرفی شده، واکسینه می شوند.

/ایسنا

کپی