اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

دستگیری پرستار قلابی بوتاکس در یاسوج

دستگیری پرستار قلابی بوتاکس در یاسوج

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری یک نفر کلاهبردار که خود را پرستار بیمارستان معرفی و زنان و دختران را شناسایی و با تزریق ژل به صورت و لب(بوتاکس) باعث صدماتی به زیبایی صورت و لب‌های آنها می شده و از هر کدام مبالغی دریافت می کرده است، خبر داد.

سرهنگ"سعید بالش زر" در بیان جزئیات افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع چند فقره کلاهبرداری در شهر یاسوج توسط فردی تحت عنوان پرستار که با تزریق ژل لب و بوتاکس از شهروندان کلاهبرداری می نمود، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی اظهارکرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی مستندات ارائه شده توسط شاکیان و حساب‌های مختلف بانکی توانستند ردپای کلاهبردار حرفه‌ای را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با هماهنگی قضائی و اقدامات فنی و تخصصی، متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر و جهت بازجویی به پلیس آگاهی استان دلالت داده شد.

بالش زر تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه خود را پرستار معرفی و اظهار داشت که مطب شخصی در خیابان پزشک دارم و کارم تزریق ژل لب و بوتاکس است و اعتراف کرد که از این طریق مبلغ ۶۰ میلیون ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، از شهروندان خواست: به هشدارهای لازم در خصوص عدم مراجعه به مکان های فاقد مجوز توجه داشته و به علت مشکلات اقتصادی به جهت پرداخت هزینه کمتر به محل های فاقد مجوز قانونی مراجعه نکنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

کپی