اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییرات در بخش مدیریت

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییرات در بخش مدیریت

باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییرات صورت گرفته در مدیریت این باشگاه بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: با نظر حمید سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان، استعفای جعفر سمیعی از سمت مدیرعاملی پذیرفته شد. این در حالی است که سجادی با این استعفا مخالف بود اما وقتی با اصرار جعفر سمیعی مواجه شد، آن را پذیرفت. در همین راستا، سیدمجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس، امور اداری و اجرایی را برعهده گرفت. 

این تصمیم از سوی وزیر ورزش، نشان دهنده علاقه ایشان به حفظ ثبات در باشگاه است. هیات مدیره بر حسب وظیفه قانونی خود، سرپرست جدید را مشخص کرد. رای هیات مدیره به سرپرستی صدری بود و از این پس، او با رویه ماه‌های گذشته، اداره باشگاه را برعهده دارد. 

تصمیم سجادی به تایید مصوبه هیات مدیره، احترام به استقلال رای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و نگاه ویژه او به فعالیت هیات مدیره باشگاه‌ها تعبیر می‌شود که جای تحسین و تقدیر دارد. این موضوع برای ورزش کشور تازگی دارد و می‌تواند منشا اتفاقات خیر برای مدیریت نوین ورزش در دوره جدید باشد. 

امید است باشگاه پرسپولیس با حضور صدری و تلاش هیات مدیره و حمایت وزارت ورزش، روزهای خوب و آرام گذشته و زمان مدیریت جعفر سمیعی را تکرار کند و بهترین اتفاقات از جمله ادامه موفقیت‌ها و رضایت‌مندی هواداران را رقم بزند. "/ باشگاه پرسپولیس

کپی