اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

توقیف ۹۴کیلو تریاک از خودروی قاچاقچیان

توقیف ۹۴کیلو تریاک از خودروی قاچاقچیان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف ۹۴ کیلو تریاک از خودروی قاچاقچیان خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یک باند تهیه و توزیع مواد افیونی در پایتخت، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند متهمان به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از استان‌های شرقی کشور تهیه و با استفاده از 2 دستگاه خودروی سواری قصد انتقال آن را به تهران دارند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه با پایش و رصد دقیق مشخص شد خودروهای مذکور با بارگیری مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی به سمت تهران در حال حرکت هستند، تصریح کرد: بلافاصله بررسی انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری آنان اخذ و ماموران موفق شدند در گشت های انتظامی شبانه، خودروی متهمان را در محور مواصلاتی به شهر تهران مشاهده کنند.

وی اظهار داشت: پس از دقایقی تعقیب و گریز پلیسی خودروی متهمان در محلی مناسبی متوقف و راننده و سرنشینان هر 2 خودرو دستگیر شده و در بازرسی از خودروها 94کیلوگرم تریاک کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با اشاره به اینکه در این رابطه اعضای باند 4 نفره سوداگران مرگ دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان به همراه مواد مشکوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.فارس

 

کپی