اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

رشوه میلیونی کار دست «مسلم افعی» داد

رشوه میلیونی کار دست  «مسلم افعی» داد

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در شهرستان سنقروکلیایی معروف به «مسلم افعی» خبر داد و گفت: این فرد برای رهایی از دست قانون قصد پرداخت رشوه ۱۱۰ میلیون ریالی به یکی از ماموران پلیس را داشت که با مناعت طبع این همکار ناکام ماند.

سرهنگ حمیدرضا نورایی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: استوار حمید ملکی یکی از ماموران کلانتری 11 سنقروکلیایی حین گشتزنی در شهر، به شخصی مشکوک و به سرعت پس از انجام هماهنگی تلفنی با مرجع قضائی نسبت به بازرسی از وی اقدام شد.

وی ادامه داد: این همکار وظیفه شناس در بازرسی‌های انجام گرفته ۲۵ سانت شیشه و ۲۴ گرم مواد مخدر از متهم که به «مسلم افعی» شهرت دارد، کشف کرد.

رئیس بازرسی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: این فرد در ادامه و برای فرار از دست قانون پیشنهاد رشوه ۱۱۰ میلیون ریالی را به استوار ملکی مطرح می کند اما این همکار پاکدست از دریافت آن خودداری و نسبت به دستگیری و معرفی وی اقدام می کند.

وی در پایان با تقدیر از اقدام ارزشمند استوار حمید ملکی در رد رشوه پیشنهادی، از ضمیمه شدن مبلغ فوق به همراه مواد مکشوفه به پرونده خبر داد و گفت: این فرد برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.فارس

 

کپی