اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وزیر اطلاعات

دیدار فرمانده نیروی انتظامی با وزیر اطلاعات

سردار سرتیپ پاسدار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به اتفاق چند تن از معاونین آن نیرو، با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار نمودند.

 سردار سرتیپ پاسدار اشتری فرمانده نیروی انتظامی به اتفاق چند تن از معاونین آن نیرو، با وزیر اطلاعات و رئیس شورای هماهنگی اطلاعات دیدار کرد.

سردار سرتیپ اشتری در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین خطیب به عنوان وزیر اطلاعات، آمادگی نیروی انتظامی برای افزایش سطح تعامل و همکاریها در جهت تأمین امنیت کشور را اعلام نمود. وی گفت: تعامل مناسبی بین جامعهی اطلاعاتی برقرار بوده که باید سطح آن عمق بیشتر یابد. 

حجت الاسلام والمسلمین خطیب، وزیر اطلاعات و رئیس جامعه اطلاعاتی ضمن تشکر از خدمات فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی کشور، حضور گسترده و فعال ناجا در تأمین امنیت کشور را ستودنی معرفی کردند و با اشاره به رهنمود مقام معظم رهبری مدّظلّه العالی مبنی بر محور بودن وزارت اطلاعات در بین دستگاه های اطلاعاتی و ضرورت همکاری این وزارت با سایر دستگاه‌های عضو تأکید داشتند در این دوره تلاش خواهیم کرد تا سطح همکاری های فیمابین اعضای جامعه‌ی اطلاعاتی در تراز انتظارات مقام معظم رهبری مدّظلّه العالی برسد./فارس

کپی