اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

سعید دقیقی، مدیر جدید تیم فوتبال پیکان+ تصویر

سعید دقیقی، مدیر جدید تیم فوتبال پیکان+ تصویر

سعید دقیقی به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیر تیم فوتبال پیکان انتخاب و معرفی شد.

سعید دقیقی ملی پوش و بازیکن سابق باشگاه پیکان که سابقه فعالیت در فدراسیون فوتبال به عنوان مشاور رئیس سابق این فدراسیون و مسئول پروژه های عمرانی همچنین عضویت در شورای اسلامی شهر قزوین را نیز داشته به عنوان مشاور اجرایی مدیرعامل و مدیر تیم فوتبال باشگاه پیکان انتخاب و معرفی شد.

اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان در نشست معارفه دقیقی ضمن تقدیر از زحمات علی اصغر مدیرروستا گفت: خوشحالم که مجموعه باشگاه پیکان از وجود یکی از ملی پوشان سابق و تحصیلکرده خودش که تجارب اجرایی ارزشمندی در حوزه های مختلف داشته در این فصل استفاده می کند و امیدوارم بتوانیم در کنار هم گام مهمی در راستای تحقق اهداف این باشگاه بداریم. سعید دقیقی یکی از سرمایه های ارزشمند فوتبال ایران است که پس از دوران بازی با تکمیل تحصیلات ، حضور در سمت های مختلف اجرایی را تجربه کرده و می تواند با استفاده از تجارب خودش به باشگاه پیکان در حوزه های مختلف کمک کند.

 

سعید دقیقی نیز با قدردانی از اعتماد مجموعه باشگاه پیکان و اکبر محمدی اظهار داشت: باعث افتخار است که پس از دوران بازیگری دوباره فرصت حضور و فعالیت در این باشگاه را پیدا کردم و اعتقاد دارم با رویکرد حرفه ای و نگاه تخصص محوری که در سطح مدیریت پیکان شکل گرفته می‌توان الگوی متفاوتی را در این فصل ارائه داد. امیدوارم فصل خوبی را در این مجموعه با تعامل و همکاری همه جانبه در کنار هم تجربه کنیم./ سایت باشگاه پیکان

 

کپی