اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رای کمیته انضباطی در خصوص تیم‌های لیگ برتری؛ محرومیت بازیکن و جریمه مربیان صنعت نفت

رای کمیته انضباطی در خصوص تیم‌های لیگ برتری؛ محرومیت بازیکن و جریمه مربیان صنعت نفت

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم‌های لیگ برتری صادر کرد که بر این اساس مربیان صنعت نفت آبادان با جرایم نقدی روبرو شدند.

 دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و مس رفسنجان در هفته بیست‌و‌هشتم لیگ برتر برگزار شد و از سوی محمد ربیعی، سرمربی تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر نقض مقررات ماده 89 (استنکاف از اجرای محرومیت) رخ داد. وی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

دیدار فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌و نهم برگزار شد و از سوی نادر غبیشاوی، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقام رسمی که منجر به اخراج شد، رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

سیروس پورموسوی، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل بدرفتاری در مقابل مقام رسمی منجر به اخراج و استفاده از الفاظ توهین آمیز در مصاحبه مطبوعاتی نسبت به داور به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدید نظر است.

حکیم نصاری، بازیکن تیم صنعت نفت آبادان به خاطر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

اسماعیل قنبری، مربی تیم صنعت نفت نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قطعی و از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

تیم صنعت نفت آبادان به دلیل سوء رفتار تیمی باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قطعی است./ سایت فدراسیون فوتبال

کپی