اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

پایان سفر 2 روزه وزیر نیرو در سیستان و بلوچستان

پایان سفر 2 روزه وزیر نیرو در سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، علی‌اکبر محرابیان به همراه رییس جمهوری و جمعی از اعضای کابینه دولت سیزدهم پس از 2 روز سفر در این استان جمعه شب زاهدان را به قصد تهران ترک کردند.

نشست وزیر نیرو و هیئت همراه با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران عامل صنعت آب و برق سیستان و بلوچستان پیرامون نیازها و رفع مشکلات این منطقه، بازدید از چاه ژرف منطقه سیستان، بازدید از مراکز آبفا سیستان و وضعیت شبکه آب و فاضلاب زابل از جمله برنامه های انجام شده وزیر نیرو در این استان بود.   
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، سفر 2روزه رییس جمهوری و هیئت همراه به صورت از پیش اعلام نشده، روز /پنجشنبه/ با ورود به شهر کنارک انجام شد.
رییس جمهوری پس از ورود به اتفاق هیات همراه از اسکله کنارک بازدید کردند و عازم چابهار شدند.
بازدید از حاشیه شهر چابهار و گفت وگو با حاشیه نشینان، حضور در مسجد امام حسین (ع) و دیدار با خانواده محترم شهدا و ایثارگران و شرکت در نشست مدیران، سران طوایف و نخبگان چابهار و منطقه آزاد از برنامه های روز نخست سفر رییس جمهوری بود.
آیت الله رئیسی و هیئت همراه در دومین روز سفر عازم زابل شدند و با حضور در روستای مرزی ملاعلی از توابع بخش قرقری شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان در جمع مردم این روستا به سخنرانی، دیدار و گفت وگو پرداختند.
رییس جمهوری در مراسم گرامیداشت قیام تاریخی مردم سیستان به خونخواهی امام حسین (ع) قبل از قیام مختار، حضور یافته و به ایراد سخن پرداختند.
دکتر رئیسی و هیئت همراه بعد از ظهر جمعه وارد زاهدان شدند و در همایش سران طوایف، ایثارگران، نخبگان و نمایندگان قشرهای مختلف مردم حضور یافتند.
رییس جمهوری پس از سخنرانی در این همایش عازم شورای اداری سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا (ع) زاهدان شد.
وی در این نشست به سخنرانی پرداخت و پس از پایان این جلسه به اتفاق هیات همراه عازم فرودگاه زاهدان شدند و در میان بدرقه مسوولان؛ این شهر را به قصد تهران ترک نمودند.
کپی