اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

آخرین وضعیت سرلک برای همراهی پرسپولیس

آخرین وضعیت سرلک برای همراهی پرسپولیس

پیگیری باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت هافبک ملی‌پوش این تیم، آنها را امیدوار به سود بردن از این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا کرد.

 میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس در جریان دیدار مقابل سوریه و در نیمه اول دچار آسیب دیدگی شد و از زمین خارج شد.  سرلک در ادامه برای مداوای نهایی راهی بیمارستان شد تا تحت بررسی بیشتری قرار گیرد.

اتفاقی که باعث نگرانی اعضای کادرفنی و باشگاه پرسپولیس شد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه پیگیری‌هایی با اعضای پزشکی تیم ملی و ... داشت و در نهایت مشخص شد که این بازیکن مشکلی برای همراهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت. افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس هم بلافاصله بعد از این اتفاق از طرق مختلف پیگیری در خصوص وضعیت سرلک را دنبال کرد و خبر مربوط به سلامتی این بازیکن را دریافت و به کادرفنی اعلام کرد.

سرلک که تیم ملی را در سفر به قطر همراهی نکرده است، امروز در محل تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد و بررسی نهایی از سوی کادرپزشکی پرسپولیس در خصوص او انجام خواهد شد. بعید به نظر می‌رسد سرلک مشکلی برای همراهی این تیم در سفر به تاجیکستان و دیدار مقابل استقلال این کشور در لیگ قهرمانان داشته باشد./ ورزش سه

کپی