اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

تبعات خروج مغانلو از پرسپولیس؛ اولونگا بهترین مهاجم لیگ قهرمانان

تبعات خروج مغانلو از پرسپولیس؛ اولونگا بهترین مهاجم لیگ قهرمانان

«شهریار مغانلو» مهاجم سابق تیم پرسپولیس نتوانست بر خلاف سایر نظرسنجی‌های قبلی عنوان بهترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه نظرسنجی‌های خود، به انتخاب برترین مهاجم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ پرداخت که در این میان «مایکل اولونگا» مهاجم کنیایی تیم الدحیل قطر با کسب اکثریت آرا به عنوان بهترین مهاجم از دید کاربران کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد.

این مهاجم کنیایی در حالی این عنوان را تصاحب کرد که «شهریار مغانلو» مهاجم سابق پرسپولیس هم در این نظرسنجی حضور داشت و دومین مهاجم برتر این نظرسنجی لقب گرفت.

نکته جالب این بود که در تمام نظرسنجی‌های قبلی بازیکنان ایرانی به ویژه پرسپولیس به عنوان برترین می‌رسیدند، اما بعد از جدایی او از پرسپولیس و همچنین پیوستنش به سپاهان منجر شد تا هواداران به این بازیکن رای ندهند. پیش از این نیز هواداران پرسپولیس واکنش های زیادی به جدایی او نشان داده بودند و حدود ۲۰۰ هزار نفر در فضای مجازی صفحه این بازیکن را از حالت دنبال کردن خارج کردند. مغانلو در این بازی‌ها ۴ گل زد.

همین موضوع موجب شد تا «مایکل اولونگا» که ۹ گل در این رقابت ها زد به عنوان برترین مهاجم انتخاب شود. اولونگا ۸۴.۲۳ درصد آرا و مغانلو ۱۱.۹۳ آرا را کسب کردند.

سایر گزینه های حاضر در این نظرسنجی زیر یک درصد آرا را کسب کردند./ ایرنا

تبعات خروج مغانلو از پرسپولیس؛ اولونگا بهترین مهاجم لیگ قهرمانان

 

کپی