اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

فرار دانش آموز از کلاس/کشتن یک مرد/بازگشت به مدرسه

فرار دانش آموز از کلاس/کشتن یک مرد/بازگشت به مدرسه
آرزوکیهان

دانش آموزی دبیرستانی که از کلاس درس فرار کرده و یک مرد را به قتل رسانده بود دوباره سر کلاس درس حاضر شد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، متهم " ایتان گوین"16 ساله از دبیرستان خود در لاس وگاسآمریکا خارج شده و پس از گشتی در نزدیکی مدرسه به صورت تصادفی وارد خانه ای در منطقه شده و صاب خانه را با بریدن گلویش با چاقو به قتل رسانده سپس خیلی خونسرد به مدرسه بازگشته و سرکلاس درس حاضر شده است.
ماموران پلیس جسد "ورگل گینتو" 48 ساله  را در خانه اش غرق در خون در حالی پیداکردند که مادر و همسرش با دیدن بدن او شوکه شده و با پلیس تماس گرفتند.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که متهم ساعاتی پس از جنایت با تار موی روشنی که از خود روی جسد قربانی بر جا گذاشته شده بود شناسایی و بازداشت شد او در اعترافات خود بیان کرد که بارها رد مدرسه مورد آزار و اذیت لفظی قرار گرفته و به همین دلیل عصبانی بوده است از این تصمیم می گیرذ از مدرسه فرار کند و در فرصتی مناسب از مدرسه خارج شده و به صورت کاملا تصادفی قربانی اش را پیدا کرده و تمام خشمش را روی سر او خالی کرده است او در اعترافات هولناک خود بیان کرد که در زمان حادثه جزئیات خاصی را به یاد نمی آورد و وقتی به مدرسه بازگشته تنها قطرات خون را روی کفش هایش او را نگران کرده است. این نوجوان به ماموران بیان کرد که هنگام بازگشت خودروهای اورژآنس و پلیس را دیده که خود را به محل جنایت می رسانند اما هیچ ترسی به دل نداشته است.
این نوجوان برای بررسی صحت و سلامت عقلی نزد روان پزشک فرستاده شد تا پس از ارائه نتایج روان پزشکی به حکمش رسیدگی شود.


 

کپی