اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

انهدام باند سارقان حرفه ای در محله امام زاده داود

انهدام باند سارقان حرفه ای در محله امام زاده داود

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک باند 3 نفره سارقان اماکن خصوصی در امام زاده داوود خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین ، سرهنگ " ضرغام آذین " در تشریح این خبر، بیان داشت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجار شکنان اجتماعی، ماموران کلانتری 143 امام زاده داوود با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند حرفه ای سرقت اماکن خصوصی در این منطقه باخبر شدند.
وی افزود : ماموران کلانتری 143 با بررسی های همه جانبه مخفیگاه متهمان را که با تشکیل باندی 3 نفره متشکل از  2 زن و یک مرد را شناسایی کردند.
این مقام پلیسی، تصریح کرد: ضمن هماهنگی های قضائی، پس از تشکیل تیم های عملیاتی متهمان که در منازل استیجاری نقاط حاشیه ای  محله امام زاده داوود سکونت داشتند که در اقدامی ضربتی همراه با یک مالخر دستگیر شدند.
سرهنگ ضرغام اذین از کشف اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و اظهار داشت: این سارقان حرفه ای در بازجویی های به عمل آمده در مجموع به 3 فقره سرقت خانه ، خودرو و یک باغ در محله امام زاده داوود به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتراف کردند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران همچنین اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کپی