اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

کشف 10 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

کشف 10 هزار لیتر سوخت قاچاق در زنجان

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 10 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه تانکر خبر داد.

ایرج‌ خانی‌پور امروز در زنجان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان، حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان – تبریز به یک دستگاه کامیون تانکردار مشکوک و خودرو را برای بازرسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی انجام شده از این خودرو ، موفق شدند ۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل خارج از شبکه توزیع مجاز کشف و ضبط کنند.

وی تصریح کرد: پس از اخذ مجوز قانونی، خودروی مورد نظر به پارکینگ منتقل و راننده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

خانی‌پور در ادامه از اجرای طرح جمع‌آوری معتادان پرخطر و متجاهر در زنجان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح ۱۴ نفر از عناصر اصلی توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان در راستای درخواست‌های مردمی و تامین امنیت مردم طرح شناسایی محل پاتوق معتادان و توزیع کنندگان مواد مخدر در استان زنجان با رعایت همه سازوکارهای بهداشتی به اجرا درآمد.

وی با اشاره به اینکه ماموران با اجرای این طرح ۱۴ نفر از عناصر اصلی توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کردند، افزود: طی بازرسی بدنی و منزل نامبردگان دو کیلوگرم انواع مواد مخدر و آلات و ادوات کشف و ضبط شد.

خانی‌پور تصریح کرد: به منظور سالم‌سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم این طرح و طرح‌های مشابه همچنان تداوم دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری ۳۱ سارق و معتاد متجاهر در ابهر خبر داد و گفت: با اقدامات انتظامی و اطلاعاتی ماموران در اجرای این طرح ۱۰ سارق را دستگیر و ۱۱ فقره انواع سرقت کشف و ۲۱ معتاد متجاهر را جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل و مقداری موادمخدر و آلات استعمال کشف کردند.فارس

کپی