اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

مربی زهرا نعمتی: این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد

مربی زهرا نعمتی: این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد

سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان پس از کسب مدال طلا توسط زهرا نعمتی گفت: نعمتی تاریخ سازی کرد و این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد.

 مجیدکهتری سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان بعد از کسب مدال طلا  توسط زهرا نعمتی گفت: هیجان من الان خیلی بالاست.  هیجان ورزشکاران قبل از کسب مدال است و هیجان ما مربیان بعد از کسب مدال. امروز به نظر من یک روز تاریخی شد. زهرا نعمتی باز هم تاریخ سازی گرد. کسب ۳مدال طلا در پارالمپیک لندن، ریو و توکیو تاریخ سازی واقعی است. با شناختی که من دارم این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد مگر آنکه با خانم نعمتی چهارمین مدال طلا را هم کسب کنیم.

کهتری افزود: اینکه یک ورزشکار معلول بیاید سه دوره قهرمان پیاپی شود اتفاقی است که به آسانی تکرار نمی شود. من بیشتر از این بابت خوشحالم که این مدال انرژی خاصی به جامعه معلولان ایران وارد می‌کند، مخصوصا برای خانم ها.

کهتری یادآور شد: باورکنید وقتی در لندن نعمتی طلا گرفت، موجی از تیراندازان دختر و پسر پیدا شدند که می‌گفتند ما می خواهیم در این رشته کار کنیم.

کهتری در پایان گفت: من فکر می کنم این اتفاق( سه قهرمانی پیاپی پارالمپیک) در دنیا هم تاثیر خواهد گذاشت. امیدوارم  بقیه بچه ها هم موفق باشند اما در عین حال نعمتی یک تیرانداز فوق العاده است.

/ایسنا 

کپی