اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

سردار فدوی: ظرفیت‌های سپاه در اختیار اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی است

سردار فدوی: ظرفیت‌های سپاه در اختیار اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی است

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: کارهایی که بعضی مسئولان می توانستند انجام دهند و ندادند باعث گرفتاری اینچنینی شده و از طرف دیگر خشکسالی نیز باعث تشدید چنین مشکلاتی شده است.

سردار علی فدوی روز پنجشنبه در مراسم توزیع پنج هزار بسته معیشتی و یکصد سری جهیزیه در قالب رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان رودبارجنوب در جنوب استان کرمان اظهارداشت: امروز اشتغال در کشور موضوع مهمی است که قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در سپاه آن را دنبال می کند.

وی در خصوص اقدامات مرتبط با محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)  با مجموعه هایی که به نوعی تحت نظر رهبری هستند از جمله آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و غیره طیف وسیعی از کارها را دنبال می کند تا محرومیتی که بر اثر خباثت دشمنان درست شده است، رفع شود.

فدوی همچنین با اشاره به ضعف برخی مدیریت های مسولان خاطرنشان کرد: کارهایی که بعضی مسئولان می توانستند انجام دهند و ندادند باعث گرفتاری اینچنینی شده و از طرف دیگر خشکسالی نیز باعث تشدید چنین مشکلاتی شده است.

وی درباره توزیع کمک های مومنانه سپاه پاسداران به مردم شهرستان رودبار جنوب نیز گفت: با این اقدامات دنبال این هستیم خداوند عنایت خود را بیشتر کند و امروز تعداد زیادی جهیزیه برای زوج هایی که با آن سر زندگی خود می روند، توزیع می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: همچنین جدای از ۱۰۰ سری جهیزیه توزیع پنج هزار بسته معیشتی در شرایط کرونایی هم انجام شد که مردم خود به یکدیگر کمک می کنند و خداوند به دو طرف خیر می رساند.

سردار فدوی: ظرفیت‌های سپاه در اختیار اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی است

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز گفت: این رزمایش با همکاری خیران و مجموعه علویون تهران و سپاه استان انجام  می شود که طی آن واگذاری ۱۰۰ سری جهیزیه در هفت شهرستان با رقم سه میلیارد تومان در دستور کار است.

سردار حسین معروفی افزود: همچنین تعداد پنج هزار بسته معیشتی هر یک به ارزش ۴۰۰ هزار تومان و جمعا ۲ میلیارد تومان توزیع می شود که یک هزار بسته توسط خیران و چهار هزار بسته معیشتی مربوط به سپاه استان است و در اجرای طرح شهید سلیمانی در موضوع حمایت از خانواده های در قرنطینه انجام می شود.

وی تصریح کرد: جمع کمک های امروز در توزیع جهیزیه و بسته های معیشتی پنج میلیارد تومان برای مردم شرق و جنوب استان است.

شهرستان رودبارجنوب در ۳۳۰ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان قرار دارد.

/ایرنا 

کپی