اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰

سجادی: باید تمام امکانات برای صعود تیم ملی به جام جهانی فراهم شود

سجادی: باید تمام امکانات برای صعود تیم ملی به جام جهانی فراهم شود

وزیر ورزش و جوانان گفت: بر خودم وظیفه می‌دانم که همه تلاشم را به‌کار بگیرم تا تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کند.

حمید سجادی درباره شرایط تیم ملی فوتبال در آستانه برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 قطر گفت: از همکارانم در فدراسیون و به‌ویژه هیئت رئیسه و در رأس آنها عزیزی خادم تشکر می‌کنم. از کمپ تیم ملی و برنامه‌های در حال اجرا بازدید کردیم، طرح‌های خیلی خوبی مدنظرشان بود و چشم‌انداز ارزشمندی را برای فوتبال و آنچه در شأن مردم و جمهوری اسلامی ایران است، ترسیم کرده‌اند.

وی افزود: با اینکه برنامه‌های فشرده‌ای داشتم، اما با بازدیدی که داشتیم و صحبت‌هایی که شد و تبادل نظری که برای آینده فوتبال صورت گرفت، انرژی مضاعفی گرفتم، از این بابت از همه همکاران تشکر می‌کنم و آرزوی موفقیت دارم.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: همه می‌دانیم تیم ملی با چه سختی از مرحله قبلی صعود کرد و با چه شایستگی در بازی آخر برابر عراق به میدان رفتیم. برد یک بر صفر بسیار ارزشمند بود چرا که اگر نمی‌بردیم، به اما و اگر می‌خوردیم و معلوم نبود سرنوشت صعود چه می‌شود.

سجادی اظهار داشت: آن بازی را در جلسه‌ای که با جمعی از ورزشکاران در حضور آیت الله رئیسی بودیم، مشاهده کردیم. آن جلسه با برد تیم ملی خیلی هم شیرین شد. الآن در شهریور و مهر و آبان هر ماه دو بازی داریم و پس از وقفه چندماهه، دوباره تیم ایران باید به میدان برود.

وی خاطرنشان کرد: برای تیم ملی هواپیمای اختصاصی گرفته شد که خوب است و خستگی راه کمتر و شأن تیم نیز حفظ می‌شود و به‌سمت حرفه‌ای شدن می‌رویم. باید تمام هم و غم این باشد که تیم به بهترین شکل آماده شود و آماده بماند، در واقع باید تمام شرایط را بسیج و امکانات را فراهم کنیم و در خدمت تیم ملی باشیم تا پس از تماشای بازی‌های حساس و شنیدن خبرهای خوب از صعود به جام جهانی، دوباره امیدآفرینی و عزت مجددی را برای ورزش کشور رقم بزنیم. تمام امید و آرزویم این است و بر خودم وظیفه می‌دانم که همه تلاشم را به‌کار بگیرم و بیش از پیش در خدمت این فدراسیون باشم که تیم ملی صعود کند./ تسنیم

کپی