اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

قاتل سریالی در سقوط هواپیما جان سپرد+عکس

قاتل سریالی در سقوط هواپیما جان سپرد+عکس
آرزوکیهان

قاتل سریالی که در حادثه سقوط هواپیما جان سپرده بود 3 زن را بین سالهای 2000 تا 2001 به قتل رسانده است.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، متهم برزیلی " پیکر فرناندز" از طریق شواهد دی ان ای به عنوان قاتل سریالی این زنان در فلوریدای آمریکا شناخته شد.

---
---
---

گزارش های پلیس نشان میدهد او پس از کشتن زنان در سال 2001 میلادی از آمریکا به برزیل یعنی زادگاهش گریخته و در سال 2005 میلادی هنگام فرار به پاراگوئه در سانحه هوایی جان سپرد.
روزگذشته کلانتر شهر "بروارد " فلوریدا در این باره اعلام کرد که مطابقت دی ان ای و شواهد دیگر قاتل بودن این برزیلی را تائید می کند . ما تصور می کنیم او قربانیان دیگری نیز داشته که تاکنون شناسایی نشده اند. اولین قربانی وی وی در سال 2000 میلادی در فلوریدا در حالیکه به شدت کتک خورده بود در مسیر جاده درون چمدان پیدا شد او زنی جوان به نام "کیمبرلی " بود. دومین قربانی وی جسد "سیادماس " بود که او نیز جسدش درون چمدانی بزرگ در سال 2000 میلادی پیدا شد.تنها یک سال بعد در سال 2001 میلادی جسد "جسیکا در خلیج بیسکن در حالیکه با ضربات چاقو به قتل رسیده بود پیدا شد.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که هر 3 زن تحت تاثیر مواد مخدر بوده اند واثر انگشت های یافت شده در هر صحنه قتل با اثر انگشت قاتل مطابقت داشته است.
گفتنی است این قاتل سریالی برزیلی در سال 1996 میلادی به جرم قتل همسرش نیز بازداشت و با ادعای دفاع از خود تبرئه شد. او می دانست دیر یا زود به دام ماموران پلیس خواهد افتاد از این رو تصمی مگرفته بو تا به پاراگوئه سفر کرده و زندگی جدیدی برای خود آغاز کند اما هواپیمای کوچکش در حین سفر دچار حادثه شد.

کپی