اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

کشف ۱۵ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس

کشف ۱۵ کیلو گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس

در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی و استان همدان بیش از ۱۵ کیلو گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۲ توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف ۱۵ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در بازرسی از خودروی آن‌ها در عملیات مشترک این پلیس با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان خبرداد.

سرهنگ "حسین شمسایی فرد" دربیان جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال یک محموله مواد مخدر از شهرستان ساوه به مقصد استان همدان از سوی ۲ نفر از توزیع کنندگان مواد افیونی، پس از اطمینان کامل از صحت خبر رسیده و هماهنگی با دستگاه قضائی، اقدامت عملیاتی لازم را در این زمینه آغاز کردند.

او افزود: پس از اتمام تحقیقات فنی و هماهنگی با دستگاه قضائی، سرانجام مأموران پلیس استان همدان با هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، مسیر حرکت این محموله مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی خودروی وانت مزدای حامل مواد مخدر را در یکی از محور‌های مواصلاتی استان همدان توقیف و ۲ توزیع کننده مواد مخدر را نیز دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به کشف ۱۵ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در بازرسی مأموران از خودروی توقیفی افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.صدا وسیما 

کپی