اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

کشف102 کیلوگرم تریاک در استان خراسان جنوبی

کشف102 کیلوگرم تریاک در استان خراسان جنوبی

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: در بازرسی از یک سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان نهبندان ۱۰۲ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک کشف شد.

 سردار ناصر فرشید در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پاسگاه عربخانه نهبندان اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان دریافت کردند که تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند.

وی بیان داشت: ماموران هنگام کنترل محورهای فرعی در شهرستان نهبندان به یک خودروی سواری پژو 405 که با سرعت در حال حرکت بود مشکوک شدند و با علایم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست داده که راننده سواری پژو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزود و متواری شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را تعقیب و با اقدامات پلیسی آن را متوقف که در بازرسی از خودرو 102 کیلو و650 گرم تریاک کشف شد.

فرشید تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر و به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی استان خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.تسنیم 

 

کپی