اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰

کشف ۹ هزار عدد ماسک غیر بهداشتی در تهران

کشف ۹ هزار عدد ماسک غیر بهداشتی در تهران

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک کارگاه تولیدی ماسک‌های غیربهداشتی و دستگیری مالک آن خبر داد و گفت: از داخل کارگاه ۹ هزار عدد ماسک غیر بهداشتی کشف شد.

 سرهنگ یزدان سلیمان آبادی بیان داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک کارگاهی در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی، بدون داشتن مجوزهای قانونی به تولید ماسک‌های غیربهداشتی می‌پردازد و پس از بسته بندی کردن این اقلام بهداشتی و درمانی به بازار مصرف عرضه می‌کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.---

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی، صحت خبر دریافتی تأیید شد، افزود: بررسی‌های مأموران نشان از این داشت، مالک کارگاه ماسک‌ها را به روشی غیر بهداشتی تولید، نگهداری و عرضه می‌کند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل کارگاه اخذ شد.

سرهنگ سلیمان آبادی تاکید کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی تیمی از مأموران به محل کارگاه اعزام و در بازرسی از داخل کارگاه ۹ هزار ماسک غیر بهداشتی کشف و متهم به نداشتن مجوز از مراجع ذی ربط اعتراف کرد.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران افزود: با دستور قضائی محل کارگاه پلمب و مالک آن برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.مهر 

کپی