اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع

ظرفیت تزریق ۵ هزار دز واکسن در روز توسط مرکز واکسیناسیون وزارت دفاع

ظرفیت تزریق ۵ هزار دز واکسن در روز توسط مرکز واکسیناسیون وزارت دفاع

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع گفت: در صورت تأمین واکسن از سوی مبادی ذیربط ظرفیت تزریق ۵ هزار دز در روز را در مرکز واکسیناسوین صنایع هوایی وزارت دافاع را دارا هستیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ سعید شعبانیان  درآیین مرکز تجمیعی واکسیناسیون وزارت دفاع  در شرکت پنها اظهار داشت: وزارت دفاع در مجموعه سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع امروز این افتخار را دارد که در حوزه ی واکسیناسون عمومی نیز گام بردارد و در کنار خدماتی که تا کنون برای مبارزه با بیماری کرونا ارائه کرده است واکسیناسیون مردم عزیز را نیز در دستور کار قرار دهد.

وی راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی در شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران را در راستای تدابیرمقام معظم رهبری و درخواست مرکز بهداشت غرب تهران عنوان کرد و گفت: هر کجا کمک و درخواستی از مجموعه نیروهای مسلح و وزارت دفاع شده است این عزیزان جانانه پای کار بوده اند.

معاون هماهنگ کننده و زارت دفاع افزود: هر چقدر میزان واکسیناسیون  توسعه پیدا کند قطعا آمار بستری ها و مرگ و میر ناشی از کرونا کمتر خواهد شد و ما نیز به زعم خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

امیر شعبانیان با بیان پذیرش ظرفیت ۱۵۰۰ نفر در روز در مرکز واکسیناسیون صنایع هوایی تصریح کرد: در صورت تأمین واکسن از سوی مبادی ذیربط ظرفیت تزریق ۵ هزار دز در روز را دارا هستیم.

وی با بیان اینکه چندی پیش نخستین مرکز واکسیناسیون وزارت دفاع در شرق تهران افتتاح شد گفت: وزارت دفاع نه تنها در پشتیبانی از نیروهای مسلح و تأمین امینت کشور در کنار مردم عزیز است بلکه تا از بین رفتن و کنترل بیماری کرونا نیز در کنار مردم شریف ایران اسلامی خواهد بود./ایرنا

کپی