اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی

کشف بیش از ۱۰۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان مرکزی

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف ۱۰۴ کیلو و ۱۱۴ گرم انواع مواد مخدر در عملیات های روز گذشته پلیس استان خبر داد.

یوسف سپهوند اظهار کرد:‌ احصاء و ارزیابی نقطه نظراتی که از سوی شهروندان و از طریق سامانه تلفنی 110 و 197 به پلیس اعلام می شود،‌ همواره یکی از محوری ترین مولفه ها در برنامه ریزی های پلیس بوده است.

وی افزود: با توجه به مطالبه های مکرر شهروندان در برخورد با معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر و با شناسایی محل های فعالیت این افراد،‌ طرح های عملیاتی متعددی در روز گذشته در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد:‌ در این عملیات ها، تعداد 42 نفر، معتاد متجاهر و خرده فروش و 4 نفر قاچاقچی مواد مخدر شناسایی و در عملیات دستگیری آنان،104 کیلو و 114 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

سپهوند با اشاره به کشف 48 فقره انواع سرقت در عملیات های دستگیری 33 سارق در عملیات های روز گذشته خاطر نشان کرد: در این طرح های عملیاتی 4 دستگاه خودروی و موتور سیکلت مسروقه نیز کشف شد.

وی از کشف 6 میلیارد و 250 میلیون ریال انواع کالای قاچاق طی 24 ساعت گذشته خبر داد و تصریح کرد: در این عملیات ها، 3 دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف و 7 قاچاقچی کالا دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد:‌ تمامی افراد دستگیر شده در این عملیات ها با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.فارس 

سپهوند جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان بیان داشت:‌ تلفن 110 در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی در موضوعات مرتبط با نظم و امنیت عمومی است و همچنین شهروندان می توانند از طریق سامانه تلفنی 197 هر گونه انتقاد، پیشنهاد، شکایت و پیام قدردانی از نوع عملکرد پلیس را به مسئولان انتظامی استان منعکس کنند.فارس

کپی