اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

بهترین شهرک شمال برای سرمایه گذاری

بهترین شهرک شمال برای سرمایه گذاری

برای انتخاب بهترین شهرک های شمال باید موارد بسیار زیادی را مورد بررسی قرار داد.در حال حاضر به دلیل موقعیت جغرافیای و خوش آب و هوا بودن شمال ایران ،این منطقه اولین انتخاب توریستان و گردشگران برای سفر و تفریح شده است.

 

به دلیل شرایط اقتصادی و تورم فعلی، علاوه بر توریستان مردم ایران نیز به دنبال سفرهای لاکچری و کم هزینه تر از سفرهای خارجی میگردند که بهترین انتخاب، شهرک های مدرن احداث شده در شمال کشور هستند.

همچنین علاوه بر تفریح و گردش ، شهرک های شمال کشور بهترین گزینه برای سرمایه گذاری محسوب میشوند. حال میخواهیم به بررسی شهرک های شمال با در نظر گرفتن تمامی امکانات تفریحی و توریستی و محدوده جغرافیایی و بناهای ساخته شده در آنها بپردازیم تا سفر خوشایند و سرمایه گذاری در شمال با بالاترین سود را تجربه کنید.

شهرک دریابیشه

یکی از قدیمی ترین شهرک های شمال،  شهرک دریا بیشه است که در سال ۱۳۵۱ در حد فاصل رویان و نوشهر افتتاح شده است.این شهرک در ۱۰ کیلومتری جاده رویان به سمت نوشهر قرار گرفته و ۳۹۰ واحد ویلایی دراین شهرک ساخته شده و ۸۰ واحد تفکیکی دیگرنیز در شهرک قرار دارد.

شهرک دریا بیشه از نظر امکانات رفاهی با ساحل اختصاصی ۱۲ هزار متر و مشاعات جنگلی ۱۵ هکتاری نظر توریستان و گردشگران را به خود جذب کرده است، اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در سفر و اقامت خود علاوه بر طبیعت زیبا به امکانات تفریحی اهمیت میدهید ، این شهرک را به شما توصیه نمیکنیم.

اگر بخواهیم از نقاط ضعف شهرک دریا بیشه بگوییم اول از همه قدیمی بودن شهرک را باید در نظر بگیریم و بعد از آن معماری و تفاوت نمای ساختمان ها در چشم انداز کلی محوطه،از انجا که برخی از ساختمان های ساخته شده در شهرک به سبک مدرن و برخی نمادی از معماری به سبک رومی ،برخی دوبلکس و تعدادی به سبک فلت یا همکف هستند. این اختلاف معماری درنمای بیرونی ویلا ها اندکی از لوکس بودن شهرک کاسته است.

شهرک امیر دشت

شهرک امیران در سال 1351 در شهر کلارآباد، هفده کیلومتری غرب چالوس و سه کیلومتری غرب نمک آبرود در منطقه خوش اب و هوای شمال با تعداد 577 قطعه زمین ویلایی از 800 متر مربع تا 2600 متر مربع احداث شده است.

شهرک امیر دشت به دو خیابان اصلی تقسیم میشود که در هریک از خیابان های اصلی ویلاهای مدرن با معماری خاص احداث شده اند و در مرکز این دو خیابان، امکانات تفریحی شهرک قرار گرفته است. امکانات تفریحی شهرک از جمله زمین ورزشی بسکتبال ، والیبال ، تنیس و زمین بازی بچه ها، جاده سلامت به طول دو کیلومتر و همچنین وجود سه پارک جنگلی به وسعت 73/272 مترمربع قرار دارد.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین امکانات شهرک امیردشت داشتن پلاژ اختصاصی است که در ساحل آن امکاناتی نظیر استخر، فضای سبز، کافی شاپ دو طبقه، جت اسکی، قایق تفریحی، اسکی روی آب برای ساکنان و مسافران در نظر گرفته شده است .

 

---

 

شهرک دشت نور

مجتمع تفریحی و توریستی دشت نور در5 کیلومتری جاده نور به سمت امل به مساحت ۳۵ هکتار از سال ۱۳۹۰ آغاز به ساخت و در سال ۱۳۹۴ فاز اول آن به بهره برداری رسیده است .  در حال حاضر این شهرک سالیانه در حال گسترش و احداث امکانات جدید است از این رو بهترین شهرک جهت سرمایه گذاری شناخته شده است .

ویلا و آپارتمان های دشت نور به صورت بلوک های ویلایی با معماری دوبلکس و فلت و ساختمان 15 طبقه در زمینی به مساحت 1500 متر مربع با تعداد 137 واحد و امکانات بینظیری مثل استخر 4 فصل ، لابی اختصاصی ، 2 لاین آسانسور مجزا ، روف گاردن ، سالن بدنسازی …….. با خاص ترین تکنیک های فنی و معماری روز جهان ساخته شده است..

یکی دیگر از دلایلی که دشت نور جزو  بهترین شهرک های تفریحی توریستی شمال شده است، خصوصی بودن شهرک و امکانات تفریحی  ورزشی بسیاری است که در شهرک طراحی و احداث شده است.

امکانات تفریحی و ورزشی در مجاورت دریاچه ای به وسعت ۴ هکتار نظیر قایق سواری اسکله ماهیگیری، باشگاه سوارکاری،استخر چهارفصل ، بازی های لیزرتگ، آرچری تگ، فوتبال حبابی، بدنسازی، زمین والیبال ،بسکتبال ، فوتبال،  سالن ماساژ،جاده تندرستی ، دوچرخه سواری،زمین مینی گلف، کافی شاپ و در شهرک قرار گرفته شده که مالکان و مسافران میتوانند از تمامی امکانات تفریحی و ورزشی در مجموعه استفاده کنند.

به منظور آشنایی کامل با مجتمع تفریحی و توریستی دشت نور بهترین شهرک شمال و سرمایه گذاری در شمال به وب سایت مجموعه به آدرس www.dashtnour.com  مراجعه نمایید و یا با شماره های 1859 - 091946172630 - 01144470444 تماس حاصل فرمایید.

---

 

شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر در سال ۱۳۵۴ در حاشیه دریای خزر و ۶ کیلومتری جاده بابلسر به سمت فریدون کنار با دو بخش شمالی و جنوبی احداث شده است. وسعت بخش شمالی شهرک ۱۲۰ هکتار و وسعت بخش جنوبی شهرک ۴۸۰ هکتار در نظر گرفته شده که در آن ویلاهای لوکس و واحد های زمین بین ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ متر قرار گرفته است .از مزیت های شهرک خزرشهر وجود ساحل اختصاصی و امکانات تفریحی و رفاهی واقع در شهرک است.

 در این شهرک زمین‌های بازی نظیر فوتبال، تنیس، بسکتبال، والیبال ، 3 رستوران اختصاصی و فروشگاه مواد غذای برای تهیه مایحتاج روزانه ساکنین وجود دارد.

یک پل هوایی بین دو فاز خزر شهر احداث شده که خزرشهر شمالی را به جنوبی وصل کرده و دوچرخه، اتومبیل، و موتور چهار چرخ از ان عبور میکنند.

 

کپی